Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egész napos émelygés, reggeli...

Egész napos émelygés, reggeli hányás lehetnek a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
A Párommal a legfogékonyabb napjaimban voltunk együtt.. Pár napja reggel hányingerem van, ma pl. hánytam.. Egész nap rossz a közérzetem, és étvágytalan vagyok.. Hozzáteszem,h nem rontottam el a gyomrom, mivel a napokban allig ettem valamit.. 22. én (+2, 3 nap) kellene megjönnie...Persze nem várom..
2013. márc. 19. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek a tünetek nekem 5 napos késés után jöttek. De elképzelhető simán, h a te szervezeted már így reagál. szerintem mindenképpen tesztelj egyet, ha késik akár már az első nap is! :)
2013. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek a terhesség alatt ilyenkor még nem jelentkeznek, jellemzően csak a 6-7. terhességi héten. A kimaradt menzesz előbbi tünet, mint a hányinger, hányás, émelygés.

De persze nem mondom, hogy ez mindenkire igaz, de általánosan ezek a tünetek a kimaradt vérzés utáni hetekben jönnek elő, nem olyankor, amikor még meg sem kéne jönnie.

Az is lehet, hogy egy hányásos vírust szedtél be. Az magyarázná a hányást, a rossz közérzetet és az étvágytalanságot is.

2013. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megeshet. Gondolom izgalomba vagy. Amint lehet tesztelj!
2013. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nagyon izgulok, mert három hónapja nem jön össze a baba..:( felfedezni véltem még magamon a szokatlan fejfájást, és az erős has szurkákat.. Szerintetek?
2013. márc. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!