Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami bevált praktikák?

Valami bevált praktikák?

Figyelt kérdés
Teherbe szeretnék esni, de már 3 hónapja nem sikerül.Doki azt mondta nincs semmi gond velem. Valami praktikák esetleg amik nálatok beváltak ?
2013. márc. 19. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Együttlét után félóra gyertyázás. nekem ebből van most egy 8 hónaposom.

Sok sikert

2013. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Sexelni kéne
2013. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nincs praktika. Van aki azt mondja, hogy az együttlét után a gyertyaállás, vagy ha legalább csak kispárnával a feneked alatt fekve maradsz segít, van aki ezt hülyeségnek tartja. Én úgy maradtam. Nálunk könnyen összejött 2 is, de lehet, hogy akkor is így lett volna, ha nem maradok úgy. Ezt sajnos nem lehet tudni. De ha fekve maradsz, nem veszíthetsz semmit!

Minden esetre próbálj nem görcsölni, nem aggódni, sikerülni fog! Azért 3 hónap még nagyon kevés, van akinél csak 1 év alatt sikerül, pedig minden rendben van! Kitartást! Össze fog jönni!

2013. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 moonfairy válasza:
Szabó Gyuri bácsi babavárós teája, nálunk bevált, persze kombinálva ovulációs teszttel!
2013. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!