Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érezted úgy, hogy kell...

Mikor érezted úgy, hogy kell egy második baba?

Figyelt kérdés

Mi volt az a pont, ahol eldöntötted, hogy szeretnél második babát vállalni? Persze nem azok az esetek érdekelnek, ahol becsúszott a baba, hanem ahol tervben volt.

Miért gondoltad úgy, hogy szükséged van a család bővítésére?



2013. márc. 20. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szagolgatni. Imádom a babaillatot.
2013. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mikor a sógornőm bejelentette, hogy gyereket vár. Valahogy belém hasított, hogy én is szeretnék. :) Azóta is húzzuk-halasszuk a dolgot, pedig azóta bő fél év eltelt.
2013. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a 2,5 évesem kijelentette, hogy "kérek egy kistesót, lányt". :D Azonnal összejött a kishugi.
2013. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én is megkönnyeztem;-( de édes lehetett, ahogy mondta! nagyon megható! jó ötlet higyjétek el!sok sikert kívánok nektek!!
2013. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok, a 7-es hozzászólóra értettem!

a lánytesót rendelő is vicces :-D

én még egyenlőre barátkozom a gondolattal...5 hós a fiam.

alapból 3at terveztünk de kiséé megviselt a 18órás szülésem...ézem már most is sokkal jobban vagyok, de még nem érzem magam késznek..:-/

2013. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az én fiam 16 hónapos, de még annyira el vagyok vele, hogy nem nagyon gondolkodom kistesón. Mármint régebben úgy terveztük hogy kettőt szeretnénk, de úgy látszik, nálam még nem érkezett el az ideje. Kicsit félek egy újabb terhességtől.
2013. márc. 20. 22:12
 17/17 anonim ***** válasza:
hát átérzem a helyzetedet. most 7 hós a fiam, de azon kapom magam hogy már gondolok rá :-D
2013. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!