Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk! Febr.22-én...

Babát szeretnénk! Febr.22-én jött meg de csak 2napig véreztem aztán barnás.! Most egy héttel menzesz előtt görcsölni kezdtem mintha megakarna jönni, csináltam már teszteket de negatívak lettek, ez lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Múlt héten a hét elején is és közepén is együtt voltunk!Tegnap fehér sűrűt váladékoztam ,ez mi lehet??? Már 2hónapja próbálkozunk sikertelenül:(
2013. márc. 20. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehet még, peteérés után legkorábban 14. napon lehetséges + teszt. 2 hónap próbálkozás semmi. Egy átlagos párnak is 6-12 hónap a próbálkozás.
2013. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

már két hónapja? húha:) bocs, de ennyire ne legyél türelmetlen:))

hány napos a ciklusod pl.? egy héttel előtte a görcsök bármit jelenthetnek, ebből nem fogjuk megtudni. pé. mikor lehetett?

2013. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a 2 nap vérzés nem túl ideális ha nem ennyi szokott lenni. Lehet egy hormon vizsgálatra nem ártana elmenni, ha ez rendszeres. Valamint ha még nem kerested fel az orvosod akkor egy rutin ellenőrzés sem árt. Érdemes baba előtt rákszűrésre is menni. És még baba előtt a fogászatot is keressed fel. Hidd el mire ezekkel végzel jön a baba. :D
2013. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a ciklusom 28napos körüli szokott lenni,hogy mikor volt peteérésem azt nem tudom :/
2013. márc. 20. 08:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen elég türelmetlen vagyok mert nagyon szeretnék már babucit!!Nem szokott ilyen lenni a menzeszem általában 3-4 napig tart,már bejelentkeztem a dokihoz egy rutin vizsgálatra is!! Köszike a válaszokat:)
2013. márc. 20. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
ha 28 napos, akkor az első naptól számítva a 14. körül legyetek együtt, előtte is, utána is, akkor is. ez a kevés vérzés valóban lehet gond, mindenképpen mond el a dokidnak!
2013. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nő életében vannak olyan ciklusok, amikor kicsit másként alakul a vérzés, vagy kimarad a peteérés. Végül is a szervezeted nem gép, aminek mindig ugyanúgy kell teljesítenie. Ha egyébként normális vérzéseid szoktak lenni, 28 napos ciklussal, akkor a napokban már érdemes tesztelned, ha kimarad a vérzésed.

Ne türelmetlenkedj tényleg, a baba érkezése nem olyan elhatározás kérdése, mint -pl- a fogyókúráé, hogy na akkor holnaptól kezdem, egy hónap múlva x kilóval akarok kevesebb lenni. Hidd el, hogy akkor sem történik semmi, és nem kell kétségbe esni, ha még 2x2 hónapig nem leszel terhes. De főleg ne figyeld magadat folyamatosan, a "jeleket" keresve, mert még az is megtréfálhatja a ciklusodat, odébb tolhatja a vérzésedet egy pár nappal.

2013. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!