Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszámolnátok ti is? Juli 29...

Kiszámolnátok ti is? Juli 29 én volt az ut menszeszem első napja szept 13-án a doki azt mondta 5hét 2 napos a baba és a szülés várható ideje május 28 ez nekem nem jön ki sehogysem nem lehet hogy elszámolta?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
néztem egy kalkulátort az szerint 6+4 hetes voltál 13.án,most 7+3 hét jön ki utolsó mensi szerint.De lehet,hogy 1 héttel később fogant a baba.
2012. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami tényleg nem jó. 28 napos ciklussal számolva május 5-re kellett volna kiírnia, ehhez képest a 28-a elég távol van. Nem lehet, hogy esetleg jóval később fogant, ezért ennyire kicsi? Mekkora volt szeptember 13-án?
2012. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként valamit tuti elszámolt a doki, mert az még rendben van, hogy később foganhatott, de ha szeptember 13-án a 6+4 helyett mégis 5+2 voltál, akkor sem jön ki a május 28-a a szülés várható időpontjának.
2012. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,tényleg május 5. jön ki a szülés várható idejének.Bocsi az előbb rosszul értelmeztem a kérdés lényegét.
2012. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos h elszámolt valamit, nekünk tavaly majdnem egy hónappal később (aug. 26) fogant a pici, és június 2-re voltam kiírva.

(Ehhez képest május 17én lett meg, de ez mellékes) :)


Kérdezz rá újra. Nekem amúgy a védőnő számolta ki anno.

2012. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenképp rákérdezek jövőhéten megyek csütörtökön majd irok mit mondott
2012. szept. 19. 16:39
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok sajnos el kellett mennem orvoshoz mert egy kicsit barnázgattam de nincs semmi gond és rákérdeztem a kiirt időre és nem jól számolta ki most átjavította május 6 -ra jövőhéten írok mi volt az uh-n
2012. szept. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!