Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez vetélés? Vagy mi az,...

Most ez vetélés? Vagy mi az, ami történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ez az első próbálkozós hónapunk a férjemmel. 16-án kellett volna p.é.-nek lenni, de nem tapasztaltam a tüneteket. Arra tippelek, hogy 12-én együtt voltunk a férjemmel, és talán akkor összejött valami. Viszont tegnap (az együttlét után 1 héttel) elkezdtem vérezgetni (azt hittem, beágyazódási vérzés), ma reggelre pedig megjött. Normál erősségű vérzés, nyálkákkal, kisebb darabokkal... De nagyon korai. 30-a tájára vártam/nem vártam volna a menzeszem.

Lehet, hogy volt egy megtermékenyülés, de most távozott idő előtt a petesejt? Tehát ez most gyakorlatilag vetélés?

Vagy szimplán korábban jött a menzeszem? Bezavart volna az ondó? Nem tudom, mit gondoljak...

Amúgy valószínűleg progeszteronhiányom is van (hónapok óta barnázgatás mensi előtt napokig), plusz sportoltam is elég megerőltetően pár napja.

Légyszi, mondjátok el, mit gondoltok! Mindenképp elmegyek orvoshoz, hogy ő mit gondol, de sajna már nem bízom annyira az orvosokban. Érdekelne tapasztalt anyukák/próbálkozók véleménye is.

Köszi előre is!


2013. márc. 20. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, kb. 1 héttel korábban jött.

Én ezt nem mondanám vetélésnek, mert itt még nagyon beágyazódás sem lehetett szerintem.

2013. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A beágyazódás a fogantatástól számított 6. naptól a 10-12. napig tarthat, így ha 1 héttel ezelőtt voltatok együtt, akkor itt nagyon még nem történt semmi. Szerintem egyszerűen előbb megjött.
2013. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként talán pont a sport hozta előre a mensidet. Én ha többet eljárok futni vagy edzeni, napokkal előbb megszokott jönni. Ne kérdezd miért, fogalmam sincs. A nyálkás darabkás vérzés, nem értem hogy neked most teljesen új? Ez azért nem egy ritka dolog. Ami egyébként természetes folyamat és nem utal semmiképp vetélésre. Nyugi.
2013. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak bezavart az ondó amikor mi kezdtük el a próbálkozós hónapokat nekem 1 hetet késett, utána normálisan megjött időben. Neked is ilyen lehet.
2013. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem volt terhesség! előbb jött meg, aztán ennyi. olyan, mint amikor késik..ha meg szerinted van hormon problémád, akkor főleg nincs rajta csodálkoznivaló:( viszont orvoshoz ezzel el kellene menni, ha babát szeretnél.
2013. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es, nekünk is ez volt, amikor kezdtük, egy hetet késett, pedig sose szokott:)
2013. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

A hormongondokkal voltam orvosnal, 2-nel is, egyik sem volt hajlando elkuldeni hormontukorre, mondvan, h nem BIZTOS, h prog.hianyom van, igy nem indokolt ez a vizsgalat. Most is irtam, a dokinak, h mi tortent, es kerem, vegezzuk el a vizsgalatot, ha kell, kifizetem en, csak csinaljuk meg! Kivancsi leszek, mit fog ra valaszolni.

A sport meg nem ujdonsag. Evek ota sportolok, heti 2x tartok Zumbat, szoval az nem okozhatta a korai mensit.

Lehet, tenyleg az ondo zavart be...? Megiscsak egy idegen anyag jutott be tobbszor is a huvelyembe, beindithatott ezt-azt odabent.

A legbosszantobb amugy az egeszben, h nem tudok kedvemre orvoshoz menni, mert

1. Kisvarosban elunk, es nem lehet nagyon valogatni a dokik kozott.

2. A munkahelyemen nem toleraljak a hianyzast, szoval csak munkaidon kivul tudnek vizsgalatokra jarni, ez a keves orvos pedig ezt nem dijazza tulzottan...

Tehat kemeny dio :-(

2013. márc. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!