Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is úgy látja, hogy az...

Más is úgy látja, hogy az első trimeszter után a legtöbb vetélés / koraszülés a 20-22-24. hét környékén történik?

Figyelt kérdés
Mióta babát terveztünk, figyelem ezt az oldalt, most 13 h km-ként pedig főleg. Feltűnt, hogy sokszor a kérdésben leírt időszakban történik baj. Mi lehet az oka?
2011. júl. 10. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne gondolj ilyen rossz dolgokra, ne keresgélj, hanem végy egy hideg fürdőt. Én az elején csináltam ezt, de rájöttem hogy sokkal jobb nem parázni!

16 hetes km

2011. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ezek már nagyon ritka esetek az biztos. itt sajnos sokan vannak akik így jártak de azért vannak itt mert keresték az okokat meg a megnyugvást meg más olyanokat akik szintén így jártak s így úgy tűnik, hogy sok ilyen eset van pedig nem. Ez nagyon ritka.
2011. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ezelott fel evvel veszitettem el egy babat, 5,6 hetesen.Most ujra babat varunk 6 hetes, nagyon remeljuk hogy minden rendben lesz.
2011. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban borzasztóan ritka, hogy egészséges babának ilyen későn baja legyen. Van ilyen is, nemrég egy 40 hetes kismamát olvastam akinek elhalt a magzata, tehát az utolsó pillanatig lehet tragédia, de ez elenyésző számú szerencsére.
2011. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen.

A második terhességemnél (az első 8 hétig tartott), a 18 hetes uhn derült ki, hogy baj van a babával, őt a 22.hét elején meg kellett szülnöm. Akkor egy szobatársam azért volt bent, mert nem mozgott a babája, és ő 23 hetesen vesztette el.

Nincs bátyám, mert anyukám a 23. héten egyszercsak nem érezte már mozogni, és halva meg kellett szülnie.

Egy barátnőm a 33. héten kellett hogy megszülje a már nem mozgó kislányát.


Szóval, mint láthatod, van ilyen, nem is kevés:( Annó a szülőszobán nekem is azt mondta a szülésznő, hogy több ilyen eset van, csak nem szeretnek erről beszélni. Érthető...


Rengeteg oka lehet, de nem szabad rágondolni!!! Nekem 4 terhességből van 2 élő gyermekem, tehát az első 2 tragédia után születtek.

2011. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!