Még van remény?

Figyelt kérdés
Február 19.én jött meg rendszeres a menzim 28-29 napos általába ! Voltunk együtt a párommal ovukor illetve utána..tegnap kellett volna megjönnie de még ma se. Teszteltem tegnap reggel. Negatív :( Késik, vagy még van remény?
2013. márc. 20. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még van remény,nem mindenkinek mutatja ki a nem várt napján..viszont ha nem jön meg én azért még tesztelnék :) Remélem két csíkos lesz :)
2013. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) érzek majdnem megjön dolgokat is..de ez hátha még baba is lehet :) holnap nem tudok de ha péntek reggelig semmi, csinálok mégegy tesztet :) hátha
2013. márc. 20. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az első tesztemre azt hittem negatív aztán fényhez téve látszott a csík. 3 nap múlva már szépen látszott (másik teszten persze)
2013. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem full full nega volt :( :( xepil..
2013. márc. 20. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
csináld meg pénteken azt a2. tesztet,ha nem jön meg hisz addig reménykedhetsz,unokatestvéremnek még akkor sem mutatta ki a teszt,mikor már rúgott a pici
2013. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma reggeli teszt nega..még mindig nem jött meg és jele sincs..már idegesít, mert akkor jöjjön már meg :)
2013. márc. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!