Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n nem vártam, ha...

11. dpo-n nem vártam, ha negatív lett a teszt, az még lehetett korai? Van még remény babára?

Figyelt kérdés

Mai a peteéréstől számított 11.napom, ez egy teszthez még lehet korai. Viszont ez a nem várt mensim napja is (26 napos ciklus), és nem jött meg, sőt máskor már napokkal előtte barnázni szoktam, most semmi, csak enyhe puffadás érzés.

Érdemes később tesztelni még?


2013. márc. 9. 22:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyonis erdemes meg tesztelni...ha kibirod akkor egy het mulva tesztelj ujra szerintem de ha nem birod akkor amelyik nap akarsz! Remelem nem jon meg! Drukkolok! En 14.ere nem varom de mar alig birom ki....
2013. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Jaj kicsit megnyugtattál, köszönöm :) Neked is drukkolok!


Amúgy ez 10-es One step teszt volt (vaterás), elég sok véleményt olvastam róla, hogy negatívat vagy alig látható halványat mutat, amikor más tesztek már erősebbek...

Van még itthon egy másik fajta, de 25-ös érzékenységű, az meg lehet emiatt mutatna még negatívat... ill. van drágább minőségi teszt is, de már rég lejárt szav. idejű - de nem hiszem, hogy rossz lenne.. :D

2013. márc. 9. 22:34
 3/34 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a 25-os tul eros meg, egy het mulva jo lesz.... a lejartat elloheted de az meg azert nem megbizhato mert lejart es olvastam mar olyat hogy vki pozit tesztelt vele aztan megis megjott neki. En is vettem ma egy tizes erossegut. En egyuttlet ota a 14. Napon vagyok, szerintem masnap volt ovum, de nem merem elloni... mert itt meg ahol vagyok nagyon draga a teszt es nem akarom szorni ra a penzt...igyekszem tutira menni...
2013. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én is 11. Dpo.n vagyok. Szinten negat teszteltem ma, illetve talan halvany, de alig lathato. 25-os xepilem van. De nagyon sok tunetem van. Mar varoma reggelt en ujra tesztelek.
2013. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolso...minden reggel fogsz tesztelni? Legszivesebben en is ezt tennem;-) elso voltam.
2013. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen! 13ra nemvarom. Ne is jojjon:-) drukkolok nektek!

Irok reggel mit produkaltam. :D

2013. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Nyugi, még pár nap, ... halálosan nehéz kibírni... tudom, mert én még ott sem tartok, csak 4. dpo-n vagyok, de már majd megőrülök :)))) Drukk neked! Még akármi lehet!
2013. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

En akciosan betaraztam a tesztekbol. Ilyenkor rohamosan no a hcg.


Meg akar pozi is lehet 2 nap mulva :-)

Az utolso par nap a legnehezebb! 4.dpo kitartas!

:-)

2013. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Szia, szerintem simán érdemes, lehet hogy csak korai volt a teszt.
2013. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Wow csajok nem semmik vagytok:-) akkor mar en is ellohetnem reggel...szerintetek??? Elso voltam.
2013. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!