Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Konkrétan ezért lehet baja a...

Konkrétan ezért lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval, olyan kérdésem lenne hogy, ha a párom szteroidozik (mondván a gyorsabb eredmény érdekében) lehet-e kifejezetten ez miatt baja a babánknak ha lesz? Mert még nincs, meg egy darabig még nem lesz! De mondjuk ha 8-9 hónap múlva úgy döntök hogy szeretnék, természetesen jóval előtte abba hagyja meg normálisan megcsinálja a levezetést!Szóval lehet ennek később a gyerekvállalásra nézve következménye akkor is ha már egy ideje nem csinálja? És csak olyanok írjanak akik nem okoskodni jönnek, hanem normálisan a kérdésre válaszolnak!!

2013. márc. 20. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt találtam erről a neten:"

Az anabolikus szteroidok, a tesztoszteron szedése, valamint más egyéb, a testépítők által kedvelt trükkök mind rossz hatással vannak a férfiak nemzőképességére. A szervezetben a heréknek azt az üzenetet közvetítik, hogy nincs szükség ezeknek az anyagoknak a termelésére, és hosszú távon "ellustítják" a heréket, csökkentik a spermiumok termelését."


Szerintem orvossal konzultáljatok arról, hogy ezeknek a szereknek mennyi a kiürülési ideje.

2013. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy ilyen hatása van és hogy elvileg ilyenkor nem is tudok teherbe esni, 90 nap amíg helyre áll a "rendszer" miután abba hagyja! Ezt tudom csak azt nem hogyha majd ez mind lemegy és helyre állnak a dolgok és nem csinálja, utána lehet-e valami baja majd a kicsinek? Azért köszi! :)
2013. márc. 20. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából fogalmam sincs van-e erre kutatás, mert kétlem, hogy van olyan, aki ezt bevallja.

Nyilván a pia, drog kiderül, de a szteroid.


Nem okoskodni akarok, de az egészségkárosító hatása épp elég, hogy a párodat tönkreteheti :( Ha a babátoknak nem is lesz baja és egészséges lesz, a párodra ez nem feltétlenül igaz, ez pedig épp akkora probléma lesz akkor, amikor bekövetkezik :(

2013. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baja nem, de a teherbeesést nehezItheti meg.
2013. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha abba hagyja a kokszot akkor szerintem nem lehet baja a babádnak, bár koksz alatt ugye szerintem nehezíti a teherbeesést. Én azt javaslom jóval előtte hagyja abba, és alapból, szerintem ne kokszoljon. A saját egészsége érdekében is, a gyereknek apa is kell! Sok sikert a babához!
2013. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Puszedly :-) ***** válasza:

Az első kommentelőnek tökéletesen igaza van.

"Mely szerint az anabolikus szteroidok, a tesztoszteron szedése, valamint más egyéb, a testépítők által kedvelt trükkök mind rossz hatással vannak a férfiak nemzőképességére. A szervezetben a heréknek azt az üzenetet közvetítik, hogy nincs szükség ezeknek az anyagoknak a termelésére, és hosszú távon "ellustítják" a heréket, csökkentik a spermiumok termelését."


Szerintem orvossal konzultáljatok arról, hogy ezeknek a szereknek mennyi a kiürülési ideje."

----------------

Nem kívánok belefolyni a "Dehát szeretem és az Úgyis vele maradok...Tűzön-vízen át szituációba.

DE! ...Azonban annyival kiegészíteném a dolgot,miszerint koránt sem biztos,hogy egyáltalán az erekcióra képes lesz a gyógyszerezés után.

Először ezen kell elgondolkodni és azután vagy az előtt szexológushoz-urológushoz-genetikushoz fordulni.

Üdv: Dr.X

2013. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!