Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halat mikortól adhatok a...

Halat mikortól adhatok a babámnak? Konkrétan pangasius filét?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos kortól van bébiételben halas. Én 7 hónapos kora után csináltam neki kaját rio mare tonhal konzervből. Egyszer vettem már ilyen pangasiust, de akkor még kicsi volt a kisfiam, szóba sem kerülhetett ez a kaja neki.

(Nem volt rossz egyébként az a hal, és tutira szálkamentes, de nekem az volt vele a bajom, hogy az egész fel van vizezve, kiolvadás után ilyen vizes plöttyedt izé volt az egész. Lehet, hogy nem jó márkájút választottam.)

Bocsi, kicsit elkanyarodtam, szóval 7 hónapos kor után szerintem simán adhatod.

2010. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt kicsit korainak tartom. Más véleménye esetleg?
2010. szept. 20. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is rio mare tonhalat adok a babámnak, nem pangasuist.

Bocsi, hogy nem pont a kérdésre válaszoltam!

Amúgy már adhatod a babódnak.

2010. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt, hogy 7 hónapos kortól.

Kicsit fáradt vagyok.

2010. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha korainak tartod, akkor ne add, ilyen egyszerű. De 7 hónapos kortól tényleg mehet.
2010. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Én először kb. 7,5 hónaposan adtam neki halat, és ez pont a pangusius halfilé volt.
2010. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
8 hónapos kora után adtam elöször én a lányomnak ,én is ezt a pangasius halat,sokkal jobb mint a rio mare konzervos,most egy 1 éves a lányom de még most sem adtam neki ilyen konzervos dolgokat,pedig sokan adják,én nem adok neki ilyeneket az biztos!!!Főleg a hallal vigyázni kell!
2010. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikortól lehet halat adni, de én tutira nem ezt adnám.

Találtam néhány hete egy cikket éppen erről a halról, hogy hogyan tenyésztik, hát undorító.

Bár a férjem szerint a májkrémet meg a virslit is megeszem, de ha látnám hogyan készül tutira nem ennék abból sem.

Mindenesetre én inkább adnék rio mare tonhalat (van belőle a vizes).

[link]

2010. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kivéve egy nagyokost, aki nem a kérdésre válaszolt, nade ezen az oldalon egy ilyen balf@@sz válasza mindig beficcen.

Az utolsó linkjét elolvastam, és a hozzászólásokat is. Igen, ez a vietnámi import. Mond meg akkor, hol vásároljon az ember tengeri halat? Hasonló kampányokkal lepik meg az embereket a konkurens cégek. Igaz vagy sem, mindenki döntse el. Az összes szupermarketben árult hal, hús, zöldség, gyümölcsről lehetne ilyen cikket írni. Amit tud az ember, kivéd. Én bejáratott hentestől vásárolok kizárólag vidéken, de tengeri halat sajna csak szupermarketból tudok. Megpróbálom a drágábbat, a minőségibbet megvenni. Elgondolkoztató cikk volt, köszi. Remélem ennek a hozzászólónak van igaza: This is an extremely damaging article and full of rubbish. Fried panga in breadcrumbs is delicious with salad and cooked other ways. Wholesale fishmongers and the large supermarkets who all stock it in England and France, and obviously elsewhere, always thoroughly check the origin and production of their fish products. You are hugely wrong to write this unsupported untrue information.

2010. szept. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!