Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adnátok ötletet, hogy átlendül...

Adnátok ötletet, hogy átlendüljek ezen a holtponton?

Figyelt kérdés

3 éve sikertelenül próbálkozunk. Túlvagyunk mindenen: hormonok, inzulin, pajzsmirigy, spermavizsgálat, laparoszkópiás műtét. Most Closty és Merional injekciót kapok, hogy erősítsék a pé-met.

És ma....valahogy teljesen kilátástalannak érzek mindent. Eddig mentünk előre, tettük amit kell, orvos orvos után, vizsgálat hegyek, rengeteg pénz. Egyszerűen nem tudok pozitívan gondolkozni, pedig tudom, hogy kéne. Sikerülni fog, mert sikerülnie kell!

Kérlek Benneteket, hogy a hozzászólásokban ne legyen a "ne görcsölj". :))) Köszönöm a válaszokat!


2009. szept. 16. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen normális, hogy kikészültél. Nekünk még csak fél éve tart és közel állok hozzá. Le a kalappal, hogy még csak most.

Fel a fejjel, a holnapi napod már biztosan jobb lesz!!! Sírj egy óriásit - Nekem általában ez segít.

aztán utána - ha már kisírtad magad - újra teljes erőbedobással neki ndulhattok ...amiből már tuti baby lesz.

2009. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetes,hogy elfáradtál,de talpra kell állni és még itt van az újabb esély is.Ne add fel,a küszöbön állsz,hisz most kapod a clostyt és a szurit is ezek még hozhatnak csodát!!!!

Én nem mondom,hogy ne görcsölj mert aki szeretne babát az nyílván azért epedezik mert!

Én is majd bele halok,hogy legyen már végre babám!

Habár nekem nincs semmi bajom egészségileg de már egyet magzatot elveszítettem és szörnyű volt!

Kitartást és sok sikert kívánok mielőbbi babásodással!

2009. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!Mi majdnem egy évig próbálkoztunk a babával,nem jött.Aztána amikor nagyon nem gondoltam rá,feladtama reményt is,akkor sikerült a második honapban.Most itt alszik a kislányom.Tudom mit érezhetsz én minden hónapban szinte sirógörcsöt kaptama negativ tesztektől.Kitartás,sikerülni fog hidd el:)
2009. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Barátnőméknek 8 évig nem jött össze (nem védekeztek)

Nem tervezték,de 4 évig nem fogant meg a baba. Aztán, amikor elkezdték tervezni, hogy mostmár orvoshoz mennek ezzel a problémával, UGYANEZT az utat végigjárták. Majd következett a lombik, másodjára meg is maradt a baba, de a 12-dik héten mégis elvetélt. Majd fél év múlva, annyi kínlódás és lelki gyötrelem után teljesen SPONTÁN megfogant a babuci. Most 15 hónapos a kisfiú és jövő áprilisra várják a kistestvért... nem is gondolták volna, hogy összejöhet a második baba ilyen hamar!

Csodák még vannak!

Kitartás!

2009. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az utolsó válaszolóval! Minden élet egy csoda! A lényeg az, hogy szeretitek egymást, babát akartok és ezért lesz is baba! A vallás sokat segíthet. Én Máriához imátkoztam és kiakasztottam egy Mária képet.

Lehet a sok vizsgálat viselt meg. Mi is átestünk egy-kettön és bizony volt hogy nem tértünk észhez. Olyanok voltunk mint egy zombi, aztán én egy dühöngő őrültté váltam.

Imátkozok értetek is! :)

2009. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy meg amikor terhes lettem, az ég adta világon semmi égbekiáltó örömöt nem éreztem. A világ legtermészetesebb dolga volt, még úgy is hogy csomót várni kellett rá.
2009. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!