Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lustaság, túlsúly, holtponton...

Lustaság, túlsúly, holtponton hogyan jussak át?

Figyelt kérdés

Valamiféle holtponton vagyok,32kg-ot fogytam,még kellene legalább 15kg-ot fogynom(172cm/76kg/19 éves lány),de már elegem van a diétázásból,a sportból,annak ellenére,hogy egész nap ezen jár az eszem. Mit egyek,mitől tudok fogyni,és látom,hogy hol vagyok zsíros,hol kellene formásodni.Be vagyok fordulva!


Miért van ez a depi nálam?


2011. máj. 13. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

32 kilót fogytál, még elötted 15 kilónyi akadály és csodálkozol ha depis vagy? Mindenki depis lenne.

Más már 5 kiló kényszeredett fogyás után az, szóval te elég jól viseled.


Ez nem Spárta, ajándékozd meg magad idönként, olyannal ami boldogsághormont termel, bármi lehet csak ne csokoládé legyen.

2011. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azta, én a helyebden büszke lennék magamra, hát leadtál 32 kilót! baromi ügyes vagy és kitartó, csak így tovább! egyébként szerintem ehhez a magassághoz nem kéne már 15 kilót fogynod, maximum még 10et. mindent csinálj úgy ahogy eddig, esetleg eddz egy kicsit még keményebben. vagy próbáld meg átalakítani az edzéseket úgy hogy ne tűnjön annak (például menj el kirándulni a barátaiddal a mátrába, egész nap túra, este bográcsozás, tök jó időtöltés, és mégis kifárasztod magad, szóval ilyenekre gondolok)
2011. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
írd le az étrended.
2011. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább örülnék minthogy "depis" legyek. Annnyit zabálok h hízzak h majd kitaccsolom az egészet de tudom hogy meg lesz az eredménye és az boldoggá fog tenni. hasonlóan kéne neked is vélekedned a dolgokról. mindennek megvan a maga ára!
2011. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Leírom az étrendem, bár ez nem előre megtervezett, az utóbbi három napom:


Szerda:

Reggeli:4,5dl kefir

Tízórai: tonhalas szendvics zöldségekkel

Ebéd:gombaleves, csirkemell salátával, eper

Uzsi: 1 bögre tej,eper

Vacsora:-


Csütörtök:

Reggeli:4,5dl kefir, 1 banán

Tízórai: 1 bögre narancslé

Ebéd: 2 répa,2 főtt tojás, 1 alma

Uzsonna: 120g borjú,zöldségek

Vacsora:80g cottage cheese,130g eper


Péntek:

Reggeli:4,5dl kefir, 1 tojás, 50g avokádó

Ebéd: 120g borjú,80g alaszkai halfilé, 50g avokádó, saláta

Uzsonna:1 alma, 1 bögre tej

Vacsora: túró, zöldségek, csirkemell


Saláta = pl. újhagyma, uborka, paradicsom, gomba/káposzta

2011. máj. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!