Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 6 hetes kismama...

Velcz Csaba kérdése:

Elvileg 6 hetes kismama vagyok de még senki nem lát semmit a z UH-on . Aggodnom kéne?

Figyelt kérdés
Utosó menszesz febr 8 ,de február 22 voltunk együtt terveztük a babát , sajna nem láttnak semmit a tesztek szép pozítívak .Orvosom hétfőre kért korai terhhességmegállapítást az istenhegyi úton .valakinek tapasztalat
2013. márc. 22. 15:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kedves Első/Utolsó Válaszoló, logikusnak gondolhatja az ember, amit Te is írtál, de orvosilag így határozzák meg a terhesség korát, és ez így marad egészen a végéig (tehát a 40 hét terhességből valójában max 38-at vagy az). Mindig valószínűsítik, hogy a középidőben fogant, ahogy a Kérdezőnél úgy látom, pont sikerült is.:)

[link]


Kedves Kérdező! Ennyire korai terhességben még az uh minőségétől is függ, hogy mit látni, ne aggódj! Kívánom,hogy minden rendben legyen!! Majd megírhatnád, mi volt.:)

2013. márc. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat ,de sajnos mikor pisilek hol barna hol rózsaszín váladék van a papíron és nagyon hányingerem van .lehet sajnos ha volt is valami nem sikerült megtapadni ezek az orvos szerint nem jó jelek.Remélem másnak több siker lesz .
2013. márc. 23. 11:55
 13/26 anonim ***** válasza:
szerintem ez még nem jelenti egyértelműen, hogy baj van!!! feküdj le, ne erőltesd magad, drukkolunk!!!
2013. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ennek a rózsaszínes folyásnak az időtartalma meddig mondható normálisak?
2013. márc. 23. 13:22
 15/26 anonim ***** válasza:

Szia. Ez nagyban függ az ultrahang gép minőségétől. Én most vagyok 8 hetes és eddig csak petezsákot láttak az SZTK-ban és már missed ab-re akart küldeni. A magánrendelésen meg már megvolt a szívhang is.

A folyás miatt szerintem nagyon siess az ügyeletre utrogestanért vagy duphastonért! Ez nagyon nem jó jel, viszont sok esetben lehet még segíteni!

2013. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz járok,és ma láttak az ügyeleten egy 2.3 mm petezsákot,utrogenstan-t írtak fel mert már enyhe vér szívárog( kevés a wc-papíron) de amúgy minden rendben azt mondták:-) és szigorú fekvés 4 hónapig.Bent akartak tartani de mivel nincs észveszejtő baj ,elutasítottam .Feküdni itthon is tudok.
2013. márc. 24. 16:20
 17/26 anonim ***** válasza:
Holnap azért kell menned?
2013. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szorítok értetek!
2013. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
hívtam a klinikát de csak 8 -tól lesznek bent megszeretném kérdezni ,hogy menjek -e,egy kedves diszpécser hölgy vette fel .
2013. márc. 25. 07:51
 20/26 A kérdező kommentje:
sziasztok ,felhívtam a klinikát pontosabban a géndiagnoszitikát,be kell mennem ők hasi uh-dolgoznak azt mondta a hölgy .Jó hír viszont már nem vér jött reggel a pisiléskor hanem ilyen véres ,nyúlos hártyás valami.ez se felhőtlenül jobb de legalább nem vér.
2013. márc. 25. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!