Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 6 hetes kismama...

Velcz Csaba kérdése:

Elvileg 6 hetes kismama vagyok de még senki nem lát semmit a z UH-on . Aggodnom kéne?

Figyelt kérdés
Utosó menszesz febr 8 ,de február 22 voltunk együtt terveztük a babát , sajna nem láttnak semmit a tesztek szép pozítívak .Orvosom hétfőre kért korai terhhességmegállapítást az istenhegyi úton .valakinek tapasztalat
2013. márc. 22. 15:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szorítok!!!

Én délután megyek.

2013. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
szia kórházba vagyok elment a baba:-( neked szorítok minden legyen rendben
2013. márc. 25. 18:55
 23/26 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnálom! :( Kitartást kívánok! Én is átmentem ezen, tudom milyen szörnyű!
2013. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon-nagyon sajnálom, én is tudom mit érzel. Pontosan 3 éve volt a missed ab műtétem.

Gyorsan gyógyulj meg lelkileg, és a következő baba már Veled fog maradni.

2013. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én is az egyik válaszolód vagyok, nagyon sajnálom! Nekem is volt missed ab-m, tudom, milyen!:( Sok erőt kívánok, és mielőbbi "vigaszt" a lelkednek! És azt javaslom, hogy legközelebb nézesd meg a hormonjaidat! Nálam az volt a probléma... azóta pedig már van két szép egészséges kisfiam!:) Neked is lesz, csak kitartást! Mindent jót kívánok!
2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást.Megpróbálom de ez mint tudjátok nem könnyű :-/
2013. márc. 28. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!