Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez normális? Most...

Szerintetek ez normális? Most menjek másik orvoshoz?

Figyelt kérdés

Februárban voltam nődokinál, hogy babát szeretnék, de mivel nem rendszeres a mensim mit tudunk ilyenkor tenni.

A véreredmény és hüvelyi uh után hőmérőzést javasolt.

Most szintén voltam, mivel február óta se menszi se baba.

Most azt mondta, hogy megcsinálná a latoroszkópiát.

Ez normális dolog, egyből latoroszkópiával kezdeni??

Semmi gyógyszer hanem egyből egy hasi műtét!

Egyébként elismert szaktekintély, de nekem ez akkor is fura.


2009. szept. 17. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a laporoszkópiás műtétet TILOS addig megcsinálni, amíg minden egyéb problémát ki nem zárt az orvos/orvosok! Ez alatt értem a hormonproblémát,(nálad v.színűleg ilyesmi lehet, ami talán egy gyógyszerrel megoldható!), a férfi esetlegesen rossz spermaképét, stb. A petevezető átjárhatósági az utolsó szokott lenni, nem véletlenül, mivel műtét, kockázatai is vannak. Szerintem mindenképp keress másik orvost.
2009. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben gyorsan orvost váltanék. Nekünk 1.5 évig nem jött össze és akkor kaptam Clostit. De mindezt több vizsgálat is megelőzte. Nézték a hormonokat, a férjem spermáit és uh-os cikluskövetés is volt, hogy kiderüljön mikor van pé.
2009. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyerekek, őszintén, mit nézzenek a spermán, ha nincs menstruáció???

Ne a ti példátokat mondjátok, olvassátok el, amit a kérdező írt!

Kedves kérdező, ha kétségeid vannak, szerintem kérdezd meg a dokidat elsőként, hogy miért így gondolja, nem lenne-e előtte más, amivel lehetne próbálkozni (pl. gyógyszeres kezelés). Akár telefonon is megkérdezheted ezt.

Ha még mindig nem vagy meggyőzve, akor menj el egy másik dokihoz és kérdezd meg, hogy ő mit javasolna, vidd el a leleteket is.

2009. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló! Ha te is elolvasnád, hogy mi mit írtunk, rájönnél, hogy pont azt, amit te, hogy val.színűleg hormon probléma, ami gyógyszerrel kezelhető, úgyhogy nem kéne ilyen lekezelően válaszolni ... :S

Első voltam

2009. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszertelen a menstruációm és sok-sok vizsgálat mellett volt átjárhatóságim is. Még az előtt, hogy a többiről meglett volna az eredmény. Az orvosom azt mondta, hogy ha vállalom legyünk túl rajta, legalább tudni fogjuk, hogy oké, vagy nem oké.

...oké lett, aminek örülök!

Legalább ez már kizárva, koncentrálhatunk a többi "bibi"re.

2009. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!