Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstrucáió (nem várt) előtt...

Menstrucáió (nem várt) előtt 2 nappal a 10-es érzékenységű Egens teszt negatív, akkor valószínű, hogy nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Azért vettem direkt 10-eset, hogy menstruáció előtt adjon támpontot.....
2013. márc. 24. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elkenődni, mert még simán lehet baba! Csak egyszerűen nem értem mért kell nemvárt elmaradása nélkül tesztelni?! Az a terhesség 1. valószínűségi jele! Én is nagyon vártam már a bébikét, de nemvárt második napja előtt sosem teszteltem. Ilyenkor meg volt, hogy nagyon halvány volt, na akkor meg matekoltam össze-vissza, hogy most bolond vagyok, vagy káprázik a szemem, néztem miket írtak arról a bizonyos tesztről, lehet-e szellemcsík stb.

No, de elegem is lett ebből, végül vártam 1 hét menses kimaradást és mit ad Isten egyértelmű pozitív lett a tesztem!

Szóval a türelem rózsát terem, nem leszel kevésbé terhes, ha vársz pár napot:) Ezt nem bántásból írtam, csak hogy lásd átlátom mit érzel!

Nagyon szurkolok, ha elmarad a mensid várj 2-3 napot aztán tesztelj!

2013. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj igen és még valami: néhány ember akkora szerencsés, hogy ilyenkor már kimutatja a teszt. Nos ebből ne indulj ki, mert ez a ritkább!!

Minden jót!

2013. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nahát, én pontosan abból indultam ki, hogy számtalan kérdésben azt olvasom, hogy már jónéhány nappal a menstruáció előtt kimutatta a teszt a babát. Sokkal kevesebb az olyan, aki a nem várt napján, vagy urambocsá' azon túl tesztel. A magas érzékenységű tesztek piacra dobását is ezzel látom indokoltnak.
2013. márc. 24. 09:45
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez teljesen igaz lenne, nem tennék fel olyan sokan ugyanazt a kérdést, amit most Te! valóban a terhességi teszt előbb kimutatja a terhességet, mint az UH, de ennyi. Ezért van forgalma a piacon.

A clearblue tájékoztatójában pl. le van írva, hogy a nemvárt előtt hány százalékban mutatja ki.

Ezeket azért írtam le, hogy ne keseredj el, mert szerintem csak korán teszteltél. Nem kell megsértődni.

2013. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sértődtem meg és különben sem fogalmaztad meg sértőn a mondandódat, amire pedig jócskán lehet várni egy ilyen fórumon. De még azokra sem sértődnék meg.:)
2013. márc. 24. 10:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is korán tesztelős vagyok, sztem ez mindenki maga el tudja dönteni, h mikor is teszteljen!!!! Viszont az igaz, h sokszor nem kapunk valós eredményt, és izgulunk tovább...

Sztem próbáld meg holnap is, hátha már látszik valami! Nekem nem várt előtt 3 nappal lett nagyon nagyon halvány. Szorítok neked!

2013. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:) Akkor oké!

Nagyon szurkolok, a pozitív teszt érdekében!

Írd majd meg mi volt (szerintem várj pár napot:)).

2013. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Megírom!)
2013. márc. 24. 14:55
 9/17 A kérdező kommentje:
Kisbabánk leeeeeeeeeeesz!!!!!!:)))))))))))))))))))))))
2013. márc. 28. 06:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

komoly??????????????

De jó! Gratulálok!

Gyorsan képet, részleteket!!!!!!!!

Kíváncsi vagyok!!!!!!!!!!!!!!!

2013. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!