Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány olyan kismama-anyuka van...

Hány olyan kismama-anyuka van itt, akinek gyorsan, akár 1. re összejött a kis "csoda"?

Figyelt kérdés
Mit tettetek meg ennek érdekében??Mit javasoltok, hogy nekem is valóra váljon az álmom??
2013. márc. 25. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem tettünk, azonkívül, hogy nem védekeztünk és akkor voltunk együtt, amikor jólesett.
2013. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nem...de én azt mondom, hogy mindennek oka van...Ha nem most, majd máskor!!! Akkor is ugyanolyan öröm lesz!!!
2013. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint az első válaszoló.

Elhatároztunk, hogy babát akarunk, és együtt voltunk, mikor kedvünk támadt. :)

Nem számolgattam a ciklusom, nem méregettem a hőmet, nem szedtem előre semmit.


Javasolni csak annyit tudok, hogy legyetek együtt a pároddal, első körben anélkül, hogy bármit is tennél (max. vitamint dobhatsz be). Ha nem jön a baba, akkor persze jöhetnek a taktikák, de most először csak szex és szex. :)

2013. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Csak ugyanazt tudom tanácsolni, mint az első és a harmadik hozzászóló. Amikor kedvetek van, legyetek együtt, és rögtön sikerülni fog. :) Mi is így tettünk, és az első kimaradt menszesz után 5 nappal már pozitívat teszteltem :) (Nem hőmérőztem, nem vitaminoztam, semmilyen praktikám nincs), mint hogy akkor és ott csináltuk, amikor jól esett. Mondjuk szerencsére nem vagyok egy rágörcsölős típus, ami rám az élet minden területén jelemző, talán ezért sikerül sok minden (ezt most nem nagyképűségből mondtam!) :)


Hajrá! :)


24 éves, 37 hkm :)

2013. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyetlen egyszer nem védekeztünk,és összejött a kisfiunk (abban a hónapban csak 1x voltunk együtt)A kislányunk 3. hónapban sikerült,akkor általában 2 naponta voltunk együtt.
2013. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is sikerült a legelső hónapban. Nem tettünk érte különösebbet, abbahagytam a bogyót és máris összejöttek. Nem nézegettem a naptárat, akkor voltunk együtt amikor jól esett.
2013. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Min2x a legelso honapba. Semmit nemtettem ,a másodikat nem is terveztuk .Elfogyott anti bebim -akkor még szoptattam Azaliát szedtem ,és gondoltam ha már nemszoptatok váltok valami normálissabra ,igy kihagyok egy két honapot. Hát nemsikerult váltani :)

Szerintem negorcsolj rá,és ne agyalj ilyeneken hogy hogy eshetnél teherbe, és rogton sikerulni fog . Ne számolgasd a napokat ,hanem akkor legyetek egyutt a pároddal mikor jolesik :) Elobb utobb sikerulni fog . Sok sikert :)

2013. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van, mind a 3 első próbálkozásra összejött. :) Semmi különöset nem tettünk érte, csak annyit, hogy nem védekeztünk :), illetve egész életemben én is és a férjem is egészségesen éltünk.
2013. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Drágák vagytok, mindenkinek köszönöm és persze gratulálok:-)
2013. márc. 25. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelen menstruáció mellett a naszuton elsőre megfogant a baba. Nem számolgattam nem is tudtam volna. Nem szabad rágörcsölni.
2013. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!