Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek...

Van olyan kismama akinek rendszertelen peteérést állapítottak meg és clostybegy-el hamar összejött vagy a nélkül?

Figyelt kérdés
mi most voltunk dokimnál és mondta hogy megvan érve egy petém és legyünk együtt vagy 2-3 napot az naptól.De ha nem jönne össze akkor clostit szedjek,az segít?van olyan akinek bevált?Mondta hogy van esély ikerre is.
2009. márc. 22. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azért kaptam, mert 32-31-34-36 naposak voltak a ciklusaim. Napi 1-et szedtem.. majd elsőre összejött és elvetéltem sajnos.Aztán 2-3 hónap után egy másik doki megvizsgálta a hormonszintemet is, és kiderült magas a prolaktinem egy kicsit. Clostyt szedtem napi 2-őt és mellé 1 bromocriptint. 2 hónap múlva beköltözött a picike.. Szóval én azt tanácsolom, hogy closty előtt nézess egy hormonszintet vérvételből, mert hátha csak a closty kevés lesz. Ja és persze mértem a hőmet minden reggel és használtam mellé LH tesztet is, hogy tudjam mikor van peteérésem és tüszőrepedésem. Ezek csak tanácsok, aztán mindenki maga dönt persze. Sok sikert!
2009. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én egy év után mentem dokihoz,összevissza volt a ciklusom.Kaptam clostyt.Februárban szedtem be a 3. havit.Tegnap pozitívat teszteltem.Ez az iker dolog engem kicsit aggaszt,mert ugye a doki nézte a peteérést uh-val,és nekem most 7 petesejtem volt.

Szóval igen,van esély ikrekre.

2009. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem még az Utrogestant (lehet nem jól írtam a nevét:(írta ki hogy nem vetéljek el de azt csak a 28.napig.
2009. márc. 22. 21:11
 4/4 A kérdező kommentje:

nekem tabi előtt volt hogy 5 hóig nem jött meg:((

Most tabi után meg olyan szép nagy petém volt megérve:))))

Bár én a cickafark meg a palástfű teát is iszom .Nem biztos hogy segít de hiszek benne és most azt mondta a doki hogy belül tökéletesebb nem is lehetne a fogantatáshoz hát majd meglátjuk emelet még lehet pár ok amiért nem jöhet össze de ezekre nem is akarok gondolni:)

2009. márc. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!