Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka vagy...

Van itt olyan anyuka vagy kismama akinek rögtön összejött a baba?

Figyelt kérdés
mi 4éve própálkozunk,már mindent kiprobáltunk amit lehet,de még se jön össze a kicsi pedig annyira akarom.Csak kiváncsi vagyok,hogy akinek rögtön összejött a baba milyen volt,milyen érzés... :(
2011. jún. 19. 23:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

nekünk rögtön összejött, ez biztosan nagy szerencse volt, nagyon hálásak vagyunk érte. nem akartuk görcsösen,csak elterveztük,hogy most már szeretnénk babát és örültünk,hogy végre védekezés nélkül szexelhetünk.

Próbáljátok ki,hogy egy kicsit felhagytok az akarással (mintha olyan könnyű lenne... :S ) és csak úgy simán, spontán szeretitek egymást. Nekünk bevált,csak azért írom. Persze kivizsgálások is fontosak,nehogy legyen valami gond,ami megakadályozza a teherbeesést.

2011. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
ne akard. több ismerősöm van,aki azonnal terhes lett ahogy feladták az "akarást" és elkezdtek mással foglalkozni.
2011. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nekunk is elsore osszejott. Akkor egyszer annyira egymasba feledkeztunk, hogy baba lett belole, de egyikunk se banja. Sot! 7 evvel a lanyom elott volt egy vetelesem, utanna folyamatos probalkozasok, de nem jott ossze a baba, aztan 4 even keresztul vedekeztunk, mert az anyagi helyzetunk leromlott, de mindig sovarogtam a babara kozben.

Ne adjatok fel, jonni fog az a babuci :)

2011. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk összejött elsőre. Sokan a szemem majd kikaparták a szerencsénkért, mert én azt mondtam az esküvő után, hogy -még melózok, és másfél év múlva pontosan jöhet a baba.

Mindenkitől azt hallgattam, hogy majd csalódok, mert "görcsösen akarom", pedig nem akartam görcsösen, egyszerűen beírtam a naptárba, hogy március 7.én pozitív teszt napja. (a másfél éves házassági évfordulónk, ahogy ígértem magunknak)

Teltek a hónapok, eljött a február, és az addigi védekezést eldobva szerettük egymást, babára gondolva, romantikusan.

Március 7.én még nem is késett a havim, de én magamhoz hűen teszteltem, és pozitív lett.

Mindenki duzzogott a közelemben, aki addig ijesztgetett, hogy nem sikerül majd.

Nagyon jó érzés volt, olyan mint egy filmben, szerettük volna, és lett, minden úgy, ahogy elképzeltem.

-jegyet: ha nem sikerült volna, akkor sem törtem volna le, ezt mondtam mindenkinek, de egyszerűen nem gondoltam ilyenre, és kész.

2011. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is összejött rögtön, ráadásul egy együttlét elég volt hozzá :)Szerencsések vagyunk nagyon, tudom, hálát is adok az égnek ezért, és a makkegészséges kisfiamért! Pedig már elmúltunk 30-ak mindketten, 32 voltam mikor megszületett. Milyen érzés volt? Oltári jó, ugyanakkor megdöbbentő, mert arra nem számítottam, hogy elsőre sikerül.

Szerintem ha már 4 éve próbálkoztok, akkor ott vmi sajnos nem stimmel:( Mindenképpen keresettek fel egy orvost, ő megmondja milyen vizsgálatok vannak!

Szívből remélem, hogy nektek is sikerül!!!

2011. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Dokihoz mentetek 2 éves időszak az amig terészetes uton össze kell jönnije ezzen túl érdemes dokihoz menni.
2011. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk is azonnal összejött, aminek nagyon örültünk, nem gondoltam volna, hiszen én már betöltöttem akkor a 34. évemet. És azt gondoltam, biztos jól meg kell majd szenvednünk a várakozással... Aztán jött a hidegzuhany, nem dobogott a szíve egyik ultrahangon.. :(( De a 3 hónap várakozás után megint azonnal összejött. Féltem örülni... De már 3 éves azóta :) Hát nekünk ilyen vegyes érzés volt... Drukkolok Nektek nagyon! :)
2011. jún. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 terhességből 4 sikerült elsőre, de semmi praktikát nem vetettünk be. Biztos, hogy egy adag szerencse is kell hozzá. De szerintem 4 év nagyon hosszú idő, nagyon sajnállak, biztos iszonyat rossz lehet hónapról hónapra várni. És jártatok már orvosnál, hogy esetleg kiderüljön mi ennek az oka???
2011. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindkét babánk elsőre összejött. Őszintén szólva én nagyon meglepődtem az első terhességemnél, hogy rögtön az első hónapban pozitív lett a teszt. Mikor belevágtunk a babaprojektbe, arra számítottam, hogy majd hónapokig kell próbálkozzunk, hiszen a legtöbb ismerősömnek csak több hónap után sikerült a baba. Ezért alig akartam elhinni, hogynekünk rögtön sikerült.

A másodiknál, pedig már úgy vágtunk bele, hogy biztosak voltunk benne, hogy elsőre sikerül :)

Remélem majd a 3. babaiselsőre össze fog jönni :)


Ti orvosnál már voltatok?

2011. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 6 hónap alatt jött össze, amint elterveztük, hogy jöhet a baba én nagyon akartam, nem is tudtam másra gondolni! Aztán májusba úgy gondoltam, hogy akkor nem szabad tovább görcsösen akarnom és beíratkoztam egy tanfolyamra, rögtön terhes lettem! :o)

A második baba első hónapban sikerült, semmi praktika semmi trükk, csak szerettük egymást nagyon! :o)

2011. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!