Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 év felett első baba tervezé...

35 év felett első baba tervezése. Van valaki?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondták égő lesz mert ekkora másnak 2-3 gyereke is van én meg csak most kezdek el a tervezéssel foglalkozni.Ki mit gondol erről?


Félek kifutok az időből de sokszor úgy érzem várnék még vele szóval is is.Ez normális?


2013. márc. 27. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Apám felesége 38 évesen szült először és nagyon jó anyuka, szóval szerintem nem ciki, ne törődj azzal mit mondanak mások. A múltkor volt az oviban egy ünnepség, ott megjegyezte mostohaanyám apámnak, hogy ő már mennyire nem ide valók. De szerintem csak akkor vállalj, ha már tényleg nagyon azt érzed, hogy szeretnéd.
2013. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, normális. Nem vagyunk egyformák, te valószínűleg most értél meg / kezdesz megérni az anyaságra!Én 30 éves vagyok és én most érzem az "idejét"! sok sikert!
2013. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)Én is 30 vagyok de szerintem mire oda kerülnék 35 lennék:((Már most szülnék ha lehetne.))))
2013. márc. 27. 19:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan fognak a jövőben 35 éves kor felett szülni. Valahogy most 30 alatt nem akarnak a csajok. Tanulni szeretnének, szórakozni. Szóval, ha furcsa, ha nem az oviban egy 40 körüli szülőpár, ez lesz az átlag.

Lehet, hogy nehezebb 35 fölött szülni. Én gyerektelen 36 éves vagyok. De aki szeretne gyereket, az fog szülni ennyi évesen. Nem azok fogják megmondani, hogy szülhet-e aki 30 alatt szült. Még termékeny, tehát szülőképes.

2013. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen ez is igaz.

Én is még tanulok azért várok vele meg sajnos a mostani páromtól nem lehet baba:((

2013. márc. 27. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de ha a mostani párodtól nem lehet gyerek, akkor mi lesz 5 év múlva??Ne válaszolj, ha nem akarsz!
2013. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most még tanulok.Utána ha elvégzem akkor dönteni kell ha addig párom nem gondolja meg magát.vagy Ő baba nélkül vagy keresni mást ez nehéz.
2013. márc. 27. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom...fogalmam sincs mit tennék a helyedben...légy erős!
2013. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nehéz dönteni 2 fontos dolog között
2013. márc. 27. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 múltam, és ebben az évben kezdtük neki a babaprojektnek. Én is tanultam, dolgoztam, ill. 33 éves voltam, amikor megismertem a páromat. És most van néhány pozitív tesztem!!! Annyira boldogok vagyunk!
2013. márc. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!