Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy Ovulacios...

Lehet olyan, hogy Ovulacios teszt pozitív lett és mégsem sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Olyan gondban vagyok,hogy az Ovulacios tesztem a 12.napon pozitív lett,de a hőm 36,3-ról csak 36,8-ig ment fél és azóta is csak annyi!Lehetek azért terhes?

2013. márc. 28. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz persze, mikorra nem várod?
2013. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok, pont a napokban láttam a babám szívét verni és 36.5-36.8 nál soha nem volt többem. Az alaphőm olyan 36.3-36.4C
2013. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most hányadik napon jársz? Engem ez az ovu teszt nagyon sokszor becsapott amúgy nagyon nehéz belőni hogy mikor mennyire erős is az a másik csík meg ugye Lh az bizonyos mértékben az egész ciklusban jelen van, nehéz elkapni azt a pillanatot szerintem amikor BIZTOS a legmagasabb a szintje.

Egyébként is egy ciklusban ugye nem csak attól függ a teherbeesés hogy sikerül e eltalálni az ovut hanem sok más tényező is bejátszhat:( De persze amíg nem jön meg a mensi addig reménykedni lehet.

2013. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 as vagyok lemaradt hogy a hőm nekem se volt 37 felett sose! Én csak akkor vagyok úgy ha betegség kerülget egyébként nem megy feljebb 36.8nál soha.
2013. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Még annyi, hogy ha van peteérésed és minden rendben veletek még akkor is csak 35% hogy teherbe esel és meg is marad. Tudom amíg nem vagy babás ez nem biztat, de a jövőre nézve mondom, hogy ha nem jön most akkor majd jön következő hónapokban.
2013. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A ciklusom 20.napján vagyok!Minden második nap együtt vagyunk a parommal!Az alap hőm 36,2 szokott lenni a pozitív Ovulacios teszt után lecsökkent 35,9-re,azóta pedig 36,8-on van!Remenykedek hátha sikerül a baba!:-)
2013. márc. 28. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:
az a hö szerintem rendben van, nekem se ment sokkal feljebb, max 37,0 ra
2013. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!:-)
2013. márc. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!