Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnénk, már van...

Kislányt szeretnénk, már van 2 kisfiunk. Tudom, a természet, de v. mi tanács?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy működik :)

Igazából valami olyan tanács, ötletnek örülnék ami esetleg bevált nálatok. Tudom, ez is lutri :)

Az esélyt azért szeteném megadni :)

Persze a 3. kisfiúnak is örülnénk, de jó lenne egy pici lány is, mert nem tervezünk több babát.


Légyszi ne írjatok rosszindulatú válaszokat, köszönöm!


2013. márc. 28. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát... nekem meg pont fordítva volt. Két lányom van. Nagyon szerettünk volna egy kisfiút. És hát spirál mellett meg is fogant:)

Jó, nem azt mondom, hogy tetess fel spirált:D

2013. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:) Gratulálok! Az a pici fiú nagyon akart jönni :)
2013. márc. 28. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Köszi:) Igen igazi kis túlélő:) Lassan már a kezemben lesz alig várom:D
2013. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem! :) Nagyon szép szülést kívánok Neked!
2013. márc. 28. 22:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát, mondják ugye, hogy a fiú spermák gyorsabbak, de rövidebb élnek a hüvelyben, a lányok lassabbak, de hosszabb életűek. Nem tudom mennyi valóság alapja van. De ezáltal, ha peteérés előtt 1-2 nappal vagytok együtt, akkor lány. :)
2013. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ovu elé időzíteni a légyottot kb két nappal. Nekünk pl vasárnap este volt sex, és kedd délután volt ovum. (nagyon szúr a petefészkem, ezért vagyok ennyire biztos)

A fiam a szúrkálás kellős közepén fogant.

Most kíváncsian várom a fejleményeket, mert mindkét variációra esélyes vagyok :-D

2013. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Köszönöm a jókívánságot:)

Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy mensi után 3 nappal fogant a fiam.

2013. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!

Akkor az első tanács, hogy az ovu előtt 2 nappal!


Gyűjtöm, hátha másoknak is szükséeg les rá.

Persze majd beszámolok az eredményről :D

2013. márc. 28. 22:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a diétában hiszek, nálam bejött. A fogantatás előtt pár hónappal kell kezdeni, ha lányt akartok, akkor kalciumban gazdag ételeket kell enned, ha fiút akkor fehérjében gazdag ételeket.


"Ha lányt szeretnétek, a következő termékeket érdemes fogyasztanod: tejtermékek, rizs, szárnyasok, saláta, zöldbab, spenót, ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper.

Ha fiút szeretnétek, akkor sós ételek, sokféle hús, zöldségek (kivéve a fent felsoroltak), kenyér és tészták fogyasztása ajánlott." /forrás: [link]

(Zárójelben jegyzem meg a fiút akaróknak, hogy a vörösbor mérsékletes fogyasztása a diéta alatt fokozza a hatékonyságot, legalábbis nálam bejött. :D)


Sok sikert hozzá! :)

2013. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem háromszor kisfiu sikerült, pedig voltunk együtt ovu előtt- után és mindig fiu lett.

De mi a 2.nál próbáltuk hogy lány legyen, ott tuti csak előtte voltunk együtt, mert utána férjem kórházba került, nem is volt alkalmunk többször sexelni.

A harmadiknál nem is figyeltük- de a lényeg, hogy mind fiu lett.

Sztem nincsenek erre tuti tippek!

:))

De nagyon drukkolok!!!!

2013. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!