Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön a baba? Valakitő...

Mara Acoma kérdése:

Miért nem jön a baba? Valakitől tanács, ötlet?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok a párom 35. Mindkettőnknek vagy gyermeke, probléma elvileg sincs. Ciklus normális 28-29 nap, 2-3 naponta szeretkezünk. Naptár+hőmérő nem jött be, cickafark-palástfű kúra nem jött be, Gynevac nem jött be, doki szerint nincs gond. Akkor mi a baj??? Minden hónapban úgy érzem, hogy most sikerült. Aztán még sem... Lassan 2 éve próbálkozunk a közös babával, de semmi.

Valami jó módszer, amit még nem próbáltunk?


2012. okt. 29. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nem lelombozni akarlak, de az h van külön gyermeketek, az egy dolog. Hetek, hónapok alatt is lehet negatív változás, akár nálad , akár a párodnál. Vagy voltatok ezirányú vizsgálatokon is?
2012. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltunk! Írtam is, hogy minden rendben nálunk. Ezért nem értem....
2012. okt. 29. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor kitartás, előbb utóbb csak lesz baba :)
2012. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de Én inkább valami hasznos tanácsot kérnék. Kitartás az van :)
2012. okt. 29. 16:54
 5/10 Golan Trevize ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2012. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy minden rendben van nálunk.
2012. okt. 29. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is azt hittem nincs gond,illetve a doki is azt mondta aztán stimulálás ellenére sem sikerült. Orvost váltottam és mégis kiderült,hogy az egyik petevezetőm nem működik. Ja és már volt egy fiam az előző kapcsolatból,emellett a progi szintem is kicsit alacsonyabb volt. Mindezek függvényében closty +utrogestan 1 hónapban sikerült a baba aki már lassan 1 éves.

Remélem nektek is sikerül hamarosan.

2012. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratula:) Már ezen elgondolkodtam Én is, lehet hogy másik dokit kellene fogadni. Megszámolni sem tudom, mennyi pénzt beleöltünk már a projektbe... Hátha a másik doki lát valami újat.
2012. okt. 29. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is válts orvost, kérj ki több szakvéleményt! Lehet, hogy valakinél probléma van, de állítólag létezik olyasmi is, mikor a két személy ivarsejtjei összeférhetetlenek. Millió párból, ha egy... de jó lenne egy ezirányú vizsgálat is. Persze lehet, hogy "csak" azért nem sikeredik, mert görcsösen akarjátok.

Próbálkozhattok az ún. Jónás naptárral (én nem hiszek benne, de azt mondják, van, akinek segít), Aviva tornát próbálhatsz ki (van, aki erre esküszik), de van, akinek E-vitamint kell szednie, az segíti és erősíti a méh falát, hiszen sejtépítő hatású. Nem tudom, de itt olvasgattam, hogy a méhpempőnek is jótékony hatása lehet. Ovulációs tesztekkel és mikroszkópokkal is érdemes ismerkednetek, hátha jobban segít rájönni, mikor van ovud, mikor kell jobban akciózni. Illetve kezdhetsz akár terhesvitamint is szedni, hogy picit turbózd szervezeted.


Sok sikert és mihamarabbi trónörökös(nő)t kívánok!

2012. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esetleg összeférhetetlenség irányában nem voltatok kivizsgáláson?


Nekem volt már gyerekem mégis átestem az átjárhatósági vizsgálaton.Peteérés serkentőt is szedtem egy pár ciklusban.

Előtte 3 és 21.napi vérévteleken is voltam és a férjemet is kivizsgálták.

13.hónapban sikerült így a baba.Nem tudjuk előtte miért nem elvileg nálunk is minden rendben volt és peteéréskor is együtt voltunk.

Korábban első hónapban sikerült a baba.


Esetleg egy orvosváltás tényleg jó lenne.


sok sikert!

2012. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!