Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnénk, már van...

Kislányt szeretnénk, már van 2 kisfiunk. Tudom, a természet, de v. mi tanács?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy működik :)

Igazából valami olyan tanács, ötletnek örülnék ami esetleg bevált nálatok. Tudom, ez is lutri :)

Az esélyt azért szeteném megadni :)

Persze a 3. kisfiúnak is örülnénk, de jó lenne egy pici lány is, mert nem tervezünk több babát.


Légyszi ne írjatok rosszindulatú válaszokat, köszönöm!


2013. márc. 28. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekes ez az étrendes befolyásolás... Már csak azért is, mert nem az anyai szervezet dönt a nemiségről. Vagy lehet h a petesejt távolt tartja magától a bizonyos spermiumokat???? Más variációt nem tudok elképzelni, hisz a meghatározó kromoszómát a férfiak adják a dologhoz...
2013. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó, valószínűleg az lehet az étrendben, hogy ugye bizonyos ételek lúgosítják, némelyek savasítják a szervezetet, és a lányspermiumok a savas közeget, míg a fiúk a lúgosat bírják jobban. Még esetleg azt lehet, hogy az intim testrészt savasabb-tehát direkt mosakodógéllel tisztítod meg az együttlét előtt... sőt, a szeretkezési póz is segíthet, mert állítólag nem mindegy(?) milyen szögből éri a méhnyakat a spermium.. - itt is a gyorsasággal hozzák összefüggésbe.(míg fiúnál a kutyapóz, lánynál azt hiszem a misszionárius a nyerő)

Hallottam egyébként olyat, aki esküszik az ilyen-olyan praktikákra, mert ennek tudja be a vágyott nemű babát, de van egy olyan ismerősöm is, aki a létező összes tanácsot megfogadta, Jónás naptárat is használt (elvileg az is segíthet), még asztrológusnál is volt... hogy mikor legyenek együtt... aztán csak a 4. baba is fiú lett... később kiderült egy spermavizsgálatnál, hogy a férjének csak a fiúspermiumok életképesek.

Szóval, persze hogy nincs garantált siker, de azért próbálkozni lehet.:) Egyébként nekem is két fiam van, és egy icipicit kacérkodunk egy kislány gondolatával.:O)

Drukkolok! Ha összejön, írd meg, hátha én is kedvet kapok!:)))

2013. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is két fiunk van. Szeretnénk harmadik babát is, nekem mindegy, hogy fiú lesz vagy lány. Már meg szoktam, hogy fiús anyuka vagyok.

Az eddig leírt praktikákat én is hallottam mind, de hogy melyik válik be? Fene tudja.

2013. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem praktika csak egy érdekesség, amit Czeizel Endre mondott nem olyan rég. Volt sok vita és vizsgálódás, hogy valóban háború után több fiú gyermek születik. Nos ezt Endre bácsi is alátámasztotta. Szóval a férfiak kora is befolyásolja a születendő gyerekek nemét. Mivel háborúkba többnyire 20 és 40 éves kor között mentek a férfiak, így az otthon maradt 20. életévüket be nem töltött fiatalok gyerekei zömmel fiúk lettek. Tehát minél idősebb a férfi annál nagyobb valószínűséggel születik lány gyermek. Ezt a 20.század c. műsorban fejtette kis bővebben, de sajnos nem találom, pedig be akartam linkelni
2013. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes felvetés. 12-es válaszoló vagyok. Az én férjem 41 éves, az első fiúnknál 37 volt, a másodiknál 40... Lehet, hogy 5 év múlva jön el a mi időnk?:))
2013. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!