Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen volt a peteérésetek...

Milyen volt a peteérésetek vetélés után?

Figyelt kérdés
Én különösebben sosem éreztem a peteérést,végülis még nem foglalkoztunk a témával nem is volt miért figyelni. Volt egy vetélésem,azóta már 4x megjött és most a peteérések eléggé érezhetők. Nem mondom,h fáj,de pl ha nem tudnám,h ez épp peteérés akkor lehet,h vmi bajra gondolnék. Nektek más volt vetélés után,mint előtte?
2013. márc. 29. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem a vetélés változtatta meg, ha nem maga az együtt lét. Korábban óvszerrel védekeztünk és attól kezdve, hogy nem védekeztünk minden mensim más és más volt. Volt, hogy cicim fájt, hasam görcsölt pedig előtte nem voltak ilyen tüneteim főleg nem a ciklus közepe felé. Szerencsére 4 hónap múlva össze jött a következő baba (vetélés után) és azóta is vannak ezek a görcsök, de most legalább tudom, hogy a baba miatt.
2013. márc. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!