Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék, és elméletil...

Ha terhes lennék, és elméletileg egy hét múlva (nem) kéne megjönnie, akkor lehet, hogy már érezhetnék kellemetlen feszülő érzést a méhemben? Vagy csak PMS?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete volt (elméletileg) peteérésem, akkor voltunk együtt, és egy hét múlva esedékes a menzeszem... És tegnap óta olyan furán feszül a méhem, mintha meg akarna jönni.

2013. márc. 31. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha történt megtermékenyülés,akkor elvben most van a beágyazódás, szóval még az is elképzelhető,hogy azért érzel feszülő érzést. De azért még ne éld bele magad, de drukkolok, hogy így legyen!
2013. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Kicsit korainak tűnik... Illetve általában azt szoktam hallani, hogy ilyen érzetek a esedékes menstruáció környékén szoktak lenni. De majd meglátjuk.

2013. márc. 31. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen érzések lehetnek hamarabb,csak még igazából bármi lehet, a tünetekre nem lehet igazán adni ilyen korán, inkább csak később igazolódik be, hogy amiatt lehetett. Nekem 1 héttel pé után szúrkáls volt, furcsálltam, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Aztán a menzesz elmaradt,a teszt pozitív lett. Úgyhogy így utólag azt gondolom, hogy a beágyazódás miatt éreztem, mivel máskor nem tapasztaltam olyat, és időben is akkorra tehető.
2013. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én amikor terhes lettem (3 év próbálkozás után, spontán), akkor 1 héttel pé után éreztem nagyon gyenge mensis görcsöt, és akkor bevillant, hogy tuti sikerült, de persze elhessegettem a gondolatot, hogy már minden beképzelek. Aztán tényleg nem jött meg, és már 10,5 hónapos a kislányom. Szóval lehet attól, de azért ne éld bele magad! Sok sikert!
2013. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. ápr. 1. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!