Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A P 4-es eredmeny valoban...

A P 4-es eredmeny valoban nagyban befolyasolhatja a teherbeesest?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt nem a teherbeeses a fo szempont. Ez a mehnyakrak egyik stadiuma, velhetoen muteni kell. A mutet utan mehet a babaprojekt. En mutet utan 4 honappal estem teherbe. Szoval sztem eloszor a gyogyulas a fontos, ez komoly dolog, mintsem ilyen betegseggel gyermeket vallalni. Gyogyulast es utana babazast kivanok neked!
2013. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt.csak ugy altalanossagban kerdeztem! A mutet 3hete megvolt mar,gyogyuloban vagyok. Mar a zarojelentes is megjott,a mutet sikeres volt. Eltavolitottak a beteg sejteket.
2013. ápr. 1. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
P4-es eredménnyel konkrétan nem lehet teherbe esni. Illetve lehet, csak éppen megszakítják a terhességet. A barátnőm így járt. :( De mivel megműtöttek, valószínűleg már nem lesz semmi baj és simán terhes lehetsz!!! Tehát magát a fogamzást nem befolyásolja! Jó egészséget és mihamarabbi babásodást kívánok!!! :)
2013. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom! Mivek nem estem a mutet elott teherbe,talan kesz szerencse! Vagy esetleg lehet mas problemam is? Keszulok kivizsgalasra,hogy ellenoriztessem magam hormonugyileg, amugy az orvos mutet elott kivizsgalt a-tol z-ig,es azt mondta belul minden rendben van,szepen van peteeresem is!
2013. ápr. 1. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Tul vagy rajta, ez nagyszeru! Nekem a doki azt mondta, 3 honap utan lehet probalkozni, addig vigyazzunk - erre mondtam, hogy nem lesz nehez, eddig sem estem teherbe... (mutet elott egy evet probalkoztunk mar) Mondta, hogy nehogy azt hidjem, mert a kuret felfrissito hatasa es a pajzsmirigyalulmukodesem kezelese megteszi a hatasat - es meg is lett... :-) Szoval annyi, hogy nekem pont a mutet elott derult meg ki a pajzsmirigy gondom (tsh 4,5 volt), kaptam ra gyogyszert, mutet utan ket hettel kezdtem el szedni. Pont egyszerre voltam 3 honapos kontrollon a pajzsmiriggyel es nodokinal is az elso citon, mindket eredmenyem tokeletes lett (p2; tsh 1,62), tudtam, hogy sinen van a dolog es igy is lett! ;-) Neked is igy lesz! De lehet, hogy tenyleg mas is akadalyoz teged is, pl tsh-d rendben van?
2013. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megnézetek minden dolgot magamon,mert nem tudom sajnos. Aztan lehet nincs is semmi bajom! Kuretem nem volt a mutetkor, nem szikes conisatio volt,hanem a legkorszerubb talan leep con a neve.
2013. ápr. 1. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
No, akkor talan konnyebben felepulsz. Nekem keses volt + kuret. A kulonbseg nem a modernsegben van, hanem a keses eseteben ep a szovetszel amit kivesznek es biztosabb a szovettan, hogy epben tortent a kimetszes, mig kacsos modszerrela a kivett szovetdarab szeke egett, igy azt a reszt nem is lehet ertekelni. De nem is ez a lenyeg, orvosaink tudjak mit csinalnak, a lenyeg az, hogy tuti sikerulni fog, csak legy nagyon pizitiv! ;-)
2013. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igyekszem pozi lenni!aranyos vagy!
2013. ápr. 1. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pocsék cito-m volt, meg hpv-m. Minden doki a szakrendelésen mást mondott, elmentem természetgyógyihoz. Azt mondta, a szénhidrát megvonós kajálásom miatt elsavasodott a szervezetem, ezért jönnek elő a betegségek. Először az emésztésemet kellett rendbe tenni.Minden nap gyümivel kezdeni, utána fél órára már bármit ehettem, minden nap egy probiotikus joghurt, magok (búzacsíra, lenmag, máriatövis darálva és szezámmag darálva). Ezekből 1-1 teáskanál. Nem drágák, egy hétig kitartanak. Naponta 2-3 dl gyümi és zöldséglé lecenrtizve frissen(alma, citrom, srépa, cékla, bármi vegyesen), lúgosítani. Ha kimarad, pótolhatod 1-2 citrom levével. Este 6 után már semmit ne egyél. a rostosakat lehetőleg délelőttre időzítsd, jobb a felszívódás.

Lelki okai is lehetnek a "begyulladt" medencének, főleg nőknél, amikor sajnálkozol, mérgelődsz a "kielégítetlen vágyaidon és a teljesületlen reményeiden". Ezt idéztem. Nekem is ettől volt rossz a cito-m szülés után, úgy éreztem, be vagyok korlátozva. Pedig csak a napirendemet kellett megváltoztatni.

Most jól vagyok. Remélem, segíthettem.

2013. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!