Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség pl első 3...

Lehet a terhesség pl első 3 hónapjában átlagos a menstruáció? Mert ugye van úgy, hogy vki teherbe esik de az első hónapokba van menzesze?

Figyelt kérdés

Ha pl teherbe esik valaki de nem veszi észre mert ugyanúgy megvan a havija? Vagy változik pl a hossza vagy az erőssése?

Januárba voltam a szokásos nődokis kontrollon de minden oké volt nem mondta hogy terhes lennék. Viszont februárba minden reggel rosszul voltam kb egy hétig. Aztán mintha semmi nem töttént volna megjött. Utána megint egy hétig rosszul voltam reggel. De megint megjött, igaz pár napot késett. Ha savcsökkentőt vettem be az enyhített a rosszulléten (a gyomrom fájt ezért vettem be savcsökkentőt). Szerintetek van rá esély hogy terhes vagyok, ha minden hóba megjött és a párnap késésen kívül minden normális? Szerintetek is csak a savam volt több?


2013. ápr. 2. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet es megnyugszol :) barmi lehet...
2013. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél nem ilyen rapsodikusan jelentkenének a rosszullétek. Amúgy lőfordulhat menstruációs szerű vérzés terhesség ellenére, de intenzitásban, mennyiségben, minőségben eltér a normálistól, a megsokottól. Csinálj egy tesztet.
2013. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. ápr. 3. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!