Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 13. -a...

Ki nem várja április 13. -a körülre?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne beszélgetni!

Nekünk első baba lenne, de sajnos mi már majdnem 7 éve várjuk a csodát. Még csak most derült ki, hogy IR-es vagyok. Igyekszem tartani a 3-as kezelést és reménykedem!

Ilyen a görbém: [link] ( mindig ilyen szokott lenni)


2013. ápr. 3. 10:38
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Voltam ma a kórházban a TSH-m miatt. Holnap lesz eredmény. A doki azt mondta, várjuk meg a holnap reggeli labort, de ne aggódjak az 5.190-es TSH miatt, nem jelen veszélyt. Nekem olyan pajzsmirigy gondom van, ami magától renndbe jön egyébként (műtét után kialakult állapot), ezért nem is adnak rá gyógyszert. Lehet, hogy a holnapi eredmény sokkal jobb lesz (erre lehet számítani), de ha a terhesség "bezavar" akkor lehet kezelni a dolgot. Ma nekem is volt egy leheletnyi barnázásom és apró húzó érzés is van a méhemben. Csak két hét múlva akartam nőgyógyászhoz menni, de ma felhívtam és soron kívül fogad. Egyébként nem mondtak így előzetesen semmi rosszat, csak nyilván jobb megnézni. Egyébként sok esetben előfordul a terhesség során barnázás minden veszély nélkül. Persze azért nyugodtabb leszek, ha megvizsgál. Csináltam azért ma is tesztet, ez is pozitív:)) Remélem megmarad. A dokim szerint a pajzsmirigyem miatt nem kell aggódni, megmaradhat a terhesség. Tegnap írtó rosszul voltam. Hányinger, gyengeség, még este 9-kor is. Ma meg semmi. Most a barnázás is elmúlt, csak egy kicsi volt. Szóval nem bízom el magam, de reménykedem:)
2013. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/217 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os! Te is nyugi! Nem lesz gond! Szepen befurakodott a kisbaba a mehedbe. Jol van ott. Az apro pecsetelesek termeszetesek, mert ahogy no a mehed pattanak el hajszalerek es ez verzik ilyenkor. Nyugodsag! En holnap felhivom ahelyi foorvost, mert ismerose a csaladnak es bekereckedek a korhszba egy huvelyire.

Remelem latunk babat. :-)

Elso ksmami. Ma en is teszteltem. Azonnal eros pozi :-)

2013. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/217 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem. Èn a Szolnokihoz.
2013. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/217 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nem bírtam várni,teszteltem ma délután!pozitív!Nagyon Boldog vagyok! :) Barbi
2013. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/217 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni,nekünk ez volt a harmadik próbálkozós hónap,ő lesz a harmadink babánk! :)
2013. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok:) Mindenkinek gratulálok! Ez egy termékeny fórum lett:DDDD Voltam tegnap a dokinál a barnázás miatt. Kiderült, hogy a méhszájamon van egy kis felmaródás és abból jött. Vettek kenetet róla és ennyi. De erről a dologról már korábban is tudtam (felmaródás), nem volt vele sohasem gond, nem is kellett kezelni. Most úgy látszik a terhesség miatt a vérerek egy kicsit beindultak rajta. Egyébként minden oké. Remélem így is marad:)))
2013. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/217 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os.Biztosan minden rendben lesz.Ez a felmaródás mit jelent?Méhszájseb?Mert nekem azt találtak tavaly decemberben.Azt mondták a szülés miatt alakulhatott ki.Az érdekessége csak az volt a dolognak,amit nem értettem,hogy 2010.novemberében szültem,minden évben voltam kötelező vizsgálaton.Akkor hogy hogy most alakult ki??
2013. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/217 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Elso kismami vagyok! Gratula Barbi! Tenyleg termekeny forum :-)

En holnap megyek huvelyi uh ra reggel. Remelem latunk majd sok mindent. Holnap leszek 5+1

Jaj ugy izgulok! :-) ma olyan eroset teszteltem hogy csuda :-)

[link]


Alig 30mp alatt. :-)

2013. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/217 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Clostys vagyok! Bár szombaton már teszteltem egy halvány pozitívat, ma megismételtem, ami szép erős két csíkos lett! :)

Hétfőn voltam dokinál, megvizsgált, mivel még csak 4 hetes vagyok, ezért nem látott semmit (na jó egy kicsi pöttyöt igen) 2 hét múlva kell visszamennem.

Nálam minden rendben, én nem barnázom, de a méhem feszül eléggé! :)

Mindenkinek gratulálok, és örülök hogy ilyen sok kismami lett ebben a "fórumban".

Clostys

2013. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem mondták sose így, hogy méhszájseb, hanem valami mozaikos hámtorlódás, vagy mi a franc:DDD De ha ez méhszájsebet takar, akkor igen:))) Nekem fogalmuk nincs, mitől lett. Nekem sincs:))
2013. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!