Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 13. -a...

Ki nem várja április 13. -a körülre?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne beszélgetni!

Nekünk első baba lenne, de sajnos mi már majdnem 7 éve várjuk a csodát. Még csak most derült ki, hogy IR-es vagyok. Igyekszem tartani a 3-as kezelést és reménykedem!

Ilyen a görbém: [link] ( mindig ilyen szokott lenni)


2013. ápr. 3. 10:38
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/217 anonim ***** válasza:

Elso kismami vagyok. Varunk 4.nek a sorba :-)

Nekem csak allando kajalhatnekom van. Meg a gatyam nemtudom lassan begombolni. Mar az 5.hetet taposom. :-)

Olyan jo, hogy ennyi pozi teszt lett a vegere. :-)

Drukkolunk neked is!

2013. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/217 szilvig válasza:
Na lányok, segítsetek! Reggel felraktam egy tampont, mert úgy éreztem meg fog jönni. (Bocsi a részletek miatt), délben cserélni akartam, és volt rajta kb. 3 csepp vér. Végül nem cseréltem, csak tisztaságit tettem be, de azóta semmi! Na erre varrjatok gombot...vagy ma éjjel őrülten megjön, de ha nem???
2013. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/217 anonim ***** válasza:
Sziasztok 1. vagyok. Ma voltam dokinál nem találta a babát sehol, beküldött korházba sürgösségi vérvételre. Ott is kimutattáj a terhességet. Ultrahang ismét baba sehol. Azt mondták még korai lehet ezért nem látni. Jövő héten megyek ultrahangra megint. Ha ott sem lessz még petezsák se akkor baj van. Elkeseredtem. Görcsölgetek szurkál a hasam nagyon halvány rózsaszín folyás. Kész vagyok.
2013. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/217 anonim ***** válasza:
Sziasztok!nekem sem jött még meg,csütörtöknél elöbb nem merek tesztelni.Rengeteget járok pisilni!Remélem mindenkinél rendben lesz minden!!!
2013. ápr. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/217 anonim ***** válasza:
Szia! Elso kismami vagyok! Nalam is ez volt. Ne aggodj! Mennyi lett a beta hcg d? En kaptam duphastont a rozsaszin folyasra. Azota semmi. Engem meg meg nem neztek uh on. A gyogyszer segitett. Nem kaptal? A gorcsolni en is szoktam. Nem lesz baj!
2013. ápr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/217 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Semmit nem adtak. Azt monsdták szedjek magne b6. 800 volt. Azt mondták 1000-1500 között látszik a petezsák. Próbálok nyugodt lenni de a doki akinél elöször voltam nagyon megulyesztett hogy azonnal korház. Már bánom hogy nem a sajátomhoz mentem az legalább nemilyen. Pont ö volt az ügyeletes a korházban szóval ott kicsit megnyugtatott.
2013. ápr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/217 A kérdező kommentje:

Kedves 1. nyugodj meg nem lesz semmi baj!

Egyébként minden pozi tesztesnek gratulálok! szilvig neked pedig még megy a drukk!

2013. ápr. 16. 09:19
 108/217 anonim ***** válasza:

Nyugi! Az teljesen jo! Nekem dpo. 12. 73,5 volt a hcg.

Mostmar azota remelem tobb ezer :-) felesslegesen ne parazz!

Ilyen koran ugyse latnak semmit. Pozi a teszted. Terhes vagy! Kis rozsaszines nem baj. A magneb6 is jo. En azert kaptam duphastont mert sokszor veteltem, es veszelyeztetett vagyok. De nyugodtan varom az ultrahangot. Turelem! Ott a baba! :-)

2013. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/217 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Köszönöm nektek annyira jó hogy ezt írjátok. Boldog vagyok hogy ennyiünknek sikerült. Biztos a hormonom :-) Kérdező remélem fogsz még majd írni hogy veled hogy alakulnak a dolgok. Sokat gondolok rád és persze a többiekre is. Amúgy kismamik hol laktok ki melyik korházba megy vagy tartozik?
2013. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/217 anonim ***** válasza:
Most éppen 104-es vagyok! Én a győri kórházhoz tartozom :)
2013. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!