Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 13. -a...

Ki nem várja április 13. -a körülre?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne beszélgetni!

Nekünk első baba lenne, de sajnos mi már majdnem 7 éve várjuk a csodát. Még csak most derült ki, hogy IR-es vagyok. Igyekszem tartani a 3-as kezelést és reménykedem!

Ilyen a görbém: [link] ( mindig ilyen szokott lenni)


2013. ápr. 3. 10:38
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/217 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!Nekem ezt mondták nagyon érdekes :)

Kedves Chlostys!Mi is ma vagyunk 5+1 naposak.Nekem egyik babámnál se csináltak hüvelyi uh-t fogalmam sincs milyen az.

Első gyerkőccel 7+1 naposan voltam,másodikkal 7+6naposan!Az első babyvel amúgy 5+2naposan voltunk dokinál akkor nem küldött el uh-ra azt mondta várjunk még két hetet.

Kedves első kismami!Gyönyörű pozitív! :)

Ez egy tényleg termékeny hónap szívből gratulálok mindnekinek! Barbi :)

2013. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/217 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mindenkinek nagyon gratulálok! Tessék sokat pihenni és csak jó dolgokra gondolni!

Én is igyekszem csak a jó dolgokra koncentrálni! Pl. az IR-es diéta miatt már 5 kilót fogytam meg megfogadtam, hogy ez az utolsó hőmérőzős hónapom, nem idegelem vele magam tovább, már 2 éve csinálom, elegem lett. Lazára veszem a figurát! Most már tényleg úgy vagyok vele, ha jönni akar az én kis Abigélem/Rolandom akkor jön, ha nem akkor nem. Úgy sem tudok már semmit tenni érte én már mindent megtettem, mármint én úgy érzem.

Mindenkinek boldog és probléma mentes babavárást!

2013. ápr. 18. 09:31
 123/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Kedves Kérdező! A fogyás szuper! Látod, ebből is látszik, hogy jó úton haladsz! Szerintem Nálad is nemsokára ott figyel az a + teszt. Akkor majd, mikor nem is számítasz rá igazán. Velem is így volt:)
2013. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/217 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!!Sok sikert kívánok!!Szerintem már ebben a hónapban se hőmérőzz.Én is idegeltem magam minden hónapban.Figyeltem,számoltam nem jött össze.Aztán mikor eldöntöttem hogy nem érdekel,nem nézem a naptárat,se semmit,hanem csak együtt leszünk mikor kedvünk van,akkor sikerült!!!!! :) :) Szívből Kívánom,hogy sikerüljön!!!
2013. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/217 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Hát itt a sok kismami :D Kérdező pihenj egy kicsit. Menjetek el valahova kikapcsolódni. Nem kell messzire mi például csak anyukámékhoz mentünk egy hétvégére pont mikor pé volt. És bejött :D 1. vagyok
2013. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/217 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Voltam ultrahangon. Sima volt nem huvelyi. Szep vaskos nyalkahartya. Benne picike petezsak :) 1 het mulva kontroll. Elso kismami voltam.
2013. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/217 anonim ***** válasza:
Kedves első kismami!Szívből gratulálok!ez nagyon jó hír! :) Barbi
2013. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/217 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Clostys vagyok! Én is voltam dokinál, nekem is vastag a nyálkahártya és petezsák is van szintén, mint az első kismaminak! Jövő hétre lehet hogy már szívhang is lesz! :)

Többiek? Hogy vagytok? :)

2013. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/217 anonim ***** válasza:
Kedves Clostys szívből gratulálok Neked is! :) Barbi
2013. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/217 anonim ***** válasza:
Sziasztok 1. vagyok. Ma voltam én is dokinál 8.5mm petezsákot látott még eggyenlöre. Remélem minden rendben lessz. Elég flegma doki volt és furcsán vizsgált. Fáj a hüvejem olyan durva volt mikor kézzel vizsgált. Az uh-ot meg bedugta kivette és közölte hogy mik az eredmények. Legközelebb 2 hét mulva kell mennem de ehez biztos nem fogok.
2013. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!