Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha alacsony a progeszteron...

Ha alacsony a progeszteron szintem, akkor a természetes progeszteron krémet alkalmazzam, vagy a szintetikus progeszteron tablettát, amit a doki felír a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Együtt nem lehet használni őket, úgy tudom, és nem tudom melyik lehet hatásosabb. Én a természetes felé hajlok. Vélemények?

Ja, a teherbeeséssel nincs problémám, csak sajna már kettő elment, így a megtartás lenne a cél.


2013. ápr. 4. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rendben,mindenképp megírom!Én is szorítok neked! :) De szerintem nem most lesz még,lassan 2 éve várjuk.
2013. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én úgy voltam, hogy kisfiam a 4. próbálkozós hónapban jött össze, a második terhesség egy védekezés nélküli alkalommal, a 3. terhesség pedig második védekezés nélküli hónapban.

Kíváncsi leszek, így két év elteltével, hogy alakul majd! Szeptemberben kezdünk próbálkozni!

2013. ápr. 17. 14:48
 13/14 anonim válasza:
Sajnos sokszor az már rég késő, ha a pozitív teszt után kezded el a progeszteront...
2013. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem fel a kérdést! De a dokim előre nem ad semmit. Bár legalább már arra rá tudtam beszélni, hogy vérvizsgálatot csináljunk. Holnap lesz eredmény.
2013. máj. 28. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!