Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akadályt jelenthet a teherbees...

Akadályt jelenthet a teherbeesésben ha foglalkozom a témával, és néha álmodozom meg többet agyalok rajta?

Figyelt kérdés
Sokan mondják ha görcsösen akarja az ember az nem jó. 6 hónapja próbálkozunk eddig semmi,eddig nem is foglalkoztam vele csak mensi elött járt rajta az agyam egy kicsit de most vettem ovu tesztet és így logikusan hónap közben is többet jár az agyam a babagyártáson de nem görcsösen.csak néha olvasgatok róla meg esténként álmodozom róla egy kicsit.
2008. jún. 12. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! mintha csak magamat látnám. ugyan így vagyok én is. mi is 6 hónapja próbálkozunk,és még mindig semmi. pedig én már tanulhattam volna az esetből. tavaly már volt egy terhességem,csak meg kellett szakítani,mert beteg volt a magzat. és akkor ugyn így voltam. agyaltam rajta,majd amikor nem figyeltem oda,akkor jött össze. fel a fejjel,majd jön,ha jönnie kell. én szorítok neked.
2008. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is szorítok neked hogy sikerüljön.
2008. jún. 12. 12:59
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is ebben a cipőben járok, szintén 6 hónapja. Csak gondoltam írok, hogy tudd, nem vagy egyedül, csak nekem már van egy 1,5 éves kislányom és hidd el megéri a várakozás, mert egyszerűen csodálatos a terhesség is és az anyaság is. Csak nálunk a másik bébi várak magára. Sok sikert, mindent bele!
2008. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen sokszor születik olyan anyukának gyereke akinek nem lehet gyereke (több éves proálkozás után semmi) és örökbefogadás után teherbe esik egyböl. ezt rengeteg nö produkálja.

´mi egy hónapja kezdtük de már megörülök annyit gondolok rá. utálatos dolog. ja és megjött.

2008. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jó tudni hogy nem vagyok vele egyedül. Sok sikert kívánok mindegyikőtöknek a mielőbbi babaváráshoz.
2008. jún. 13. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!