Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan valakinek (vagy...

Volt olyan valakinek (vagy hallottatok olyanról), hogy teszt egy héttel hamarabb kimutatta a terhességet?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy elvileg lehetséges, ha egy héttel korábban volt peteérés, de nem tudom, hogy igazam van-e...
2013. ápr. 5. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nemrég éltem át én is :) létezik. Igaz, 10-es érzékenységű teszt volt és tényleg extra halványan, de egyértelműen lehetett látni. Azóta hetedik hétbe léptünk.:)

Korai peteérés esetén lehetséges, igen.

2013. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Boldog babavárást Nektek! :)
2013. ápr. 5. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. Este csináltam 25-ös facellével. Halvány + lett. Azóta már 1,5 éves a lányunk.
2013. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nektek is gratulálok! :) Csináltam tegnap egy tesztet (fogalmam sincs, milyen érzékenységű, de kettő volt a dobozban, egyiket a menzesz napja előtt négy nappal lehetett csinálni), olyan lett, hogy ha nagyon nézem, akkor látom, hol kellene lennie a második csíknak... Hát kíváncsi vagyok, most várok még egy hetet. :)
2013. ápr. 6. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!