Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki most április-ban nem...

Van aki most április-ban nem várja a mensijét?

Figyelt kérdés
Örülnék ha írnátok,hogy tapasztalatot cserélhessünk,biztathassuk egymást!!!
2013. ápr. 5. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nevezhetem-e praktikának,de próbáltunk a lehető legtöbbször együttlenni :) bár ez két aktív lurkó mellett néha nem egyszerű.
2013. ápr. 5. 11:31
 12/89 anonim ***** válasza:
Eddig 2naponta voltunk együtt.Ebbe a hónapba kiprobaljuk,hogy csak a peteérés napjain legyünk együtt,aztán persze a nemvartig :) e vitamint en is szedek :) Ti mióta próbálkoztok?28nő
2013. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem nagyon dolgozik a hasam... tegnap este óta hullámokban fájdogál, pedig még messze a nem várt.
2013. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
2-es vagyok :) igy elesben ez a 6.honap.. Optimista vagyok es most nem gorcsolunk rajta :) van mar egy majdnem 5eves kisfiunk :) O egybol sikerult, kistesora varunk :) ebben a honapban 2naponta vagyunk egyutt. Hatha :) tegnap ota annyira faj, ez a peteeres megorjit :) de legalabb van :) eddig is szokott, de nem ennyire.. Holnap beleadunk apait anyait :)))
2013. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a harmadik próbálkozós hónap.Próbálunk nem rágörcsölni.Harmadik baby lenne van már egy négy éves fiam és egy két és fél éves lányom!Ők egyetlen alkalomból sikerültek és nem voltak tervezettek.Most mikor tervezzük nehezen akar összejönni.De lehet azért mert nagyon rágörcsöltem a témára
2013. ápr. 5. 11:56
 16/89 anonim ***** válasza:
2. Ez sajnos mindig igy van, veletlenul jonnek, ha akarjuk nem jonnek o.O pedig sokkal jobb igy felkeszulni ra( kisfiam nem volt tervezett, csak beszeltunk rola h johetne lassacskan, megszakitassal hancurozzunk, de a fickok furgek voltak :)))
2013. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 TeLány ***** válasza:
Sziasztok. Nem bánjátok ha én is jövök? Nekem holnap enm kellene megjönnie.. :) Remélem nem is fog. Ebbena hónapban minden klappolt. Nagyon is! :) Szorítsatok! :)
2013. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
2. Megy a nagy drukk :))) Ebbe a honapban senkinek se jojjon meg :))) erzel vmi kulonlegeset?
2013. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 A kérdező kommentje:
TeLány üdv a klubban! :) Hogy érzitek magatokat?Neked is megy a drukk! :)
2013. ápr. 5. 12:40
 20/89 TeLány ***** válasza:
Hát nem is tudom.. :) a cicijeim még fájnak (ilyenkor már nem szoktak), a pattijaim, kevesebb van, és nem gyulladt a bőrőm (ilyenkor szokott), a hőm mára mindig leesett eddig, még ma fent van.. :) de nem merek reménykedni... Kérdeznék valamit. Holnap megyek vérvételre mindentől függetlenül (magán labor). Szerintetek csináltsssak terhességi tesztet? Olcsóbb mint a patikai nevetséges 140 forint vagy valahogy így..és hamarabb megmondja ha van valami..Tudom türelmetlen vagyok, de ha úgyis megszúrnak nem mind1? :) Szerintetek? Ti csináltatnátok? :D
2013. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!