Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » április 5-re nem várom, és ma...

április 5-re nem várom, és ma vagyok a ciklus 31. napján van olyan teszt ami kimutatná a terhességet? Vagy biztos ami biztos várjam meg a pénteket vagy szombatot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked is ilyen hosszú ciklusod van. Nekem is. Az esedékes előtt nekem nem mutatta ki. 31-35 naponként jön meg. A 33. napon még negatív volt, a 35. pozitív. De igazából ha kb tudod, mikor lehetett a peteérésed, adj hozzá 10 napot és ha ez a 10 nap ma már letelt, akkor megpróbálkozhatsz a teszttel.:)
2013. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább várj még pár napot,ha késik akkor tesztelj.Tudom milyen nehéz,én is mindig nehezen tudom kivárni.De eddig mindig megjött sajnos.Azért nem tesztelek,hogy ne csalódjak akkorát,majd ha késik,akkor esetleg.
2013. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!