Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki most április-ban nem...

Van aki most április-ban nem várja a mensijét?

Figyelt kérdés
Örülnék ha írnátok,hogy tapasztalatot cserélhessünk,biztathassuk egymást!!!
2013. ápr. 5. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy van-e itt közöttetek olyan aki Győr-Moson-Sopronban lakik?Rajtam kívül :)
2013. ápr. 5. 12:41
 22/89 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 25.e körül nem várom. Első éles próbálkozás lenne a mostani, 9-10 körül lesz pé.m. Nekem októberben sajna elment egy babóm, és még nem igazán állt vissza a megszokott rendszerem. Remélem ez szerencsét hoz, így nem tudok rágörcsölni. :) Már van egy 21 hónapos lánykánk, és már kéri a tesót. :) Mindenkinek szorítok! :)
2013. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
2. Szerintem en elnek a verveteles lehetoseggel :) ha mar ugyis szurnak, verbol elobb kimutathato :)
2013. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:

Én nem várom!! :) de szerintem tutira megjön majd :(


A

2013. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
Pozitiv gondolkozas :)
2013. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim válasza:
4-ére vártam és nem jött meg...
2013. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
hello! Én 13ra nem várom,de bizalmam sincs sok:( nagyon felfáztam peteéréskor, 30 napos volt az előző ciklusom, a 13., 15., 16. napon voltunk együtt, azóta nem.Bromocriptint szedek 2 hete, magas a prolaktinom. A hasam akkora, mint egy hordó, már most, szorulásom is van. Lehet, előbb jön a drága, mármint a mensi, amit uuuutálok:) 9. sikertelen hónapunk lesz, 34 évesek vagyunk, gondokkal tele, ami a gyermeknemzést illeti. Járunk dokihoz, majd meglátjuk. Férjemnek jövő héten lesz spermavizsgálata. Nektek drukkolok!
2013. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem most volt 1-2 körül a pé-m hőmérőzés szerint.Elméletileg 16-ra nem várom :).Novemberben volt egy vetélésem és nagyon szeretnénk egy másik babót.Sajnos arra is 1,5 évet vártunk úgyhogy remélem most nem kell várnunk annyit:).

2013. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:

múlt hónap 21.-én hagytam abba a gyógyszert így mikor pont peteérésem lett volna megjött,tehát nem tudtunk akkor együtt lenni csak előtte és utána,a mostani(mensi után számított) peteérésem idején pedig nincs itthon...Ezért gondolom azt,hogy tutira nem jöhetett össze még.


A

2013. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
En 23-ra nem várom. 2 napja görcsöl a hasam, ez ugye a peteérésre utal? Akkor most a legjobb időpont, hogy együtt legyünk?
2013. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!