Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki most április-ban nem...

Van aki most április-ban nem várja a mensijét?

Figyelt kérdés
Örülnék ha írnátok,hogy tapasztalatot cserélhessünk,biztathassuk egymást!!!
2013. ápr. 5. 10:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
Sziasztok.nekem megjött tegnap úgyhogy majd jövő hónapban hátha :) 28nő
2013. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó elötti!Még mindig szorítok,hogy baba legyen.Nem stresszelted túl magad mostanában ?Orvoshoz mikor mész?


Kedves 28-as nő!Sajnálom,szívből kívánom,hogy a következő babás hónap legyen!

2013. ápr. 28. 17:12
 83/89 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nem stresszelek,hanem szerintem más miatt nem jött még meg.

Ugye 21-re vártam és a tabi utáni hónapban vagyok.

Amit én hülye nem szedtem végig,hanem kb 7 szem után kidobtam...

Gondolom most jó felborítottam a rendszeremet?!

Tesztek negatívak és még mindig nem jött meg:(

Ha végig szedem akkor is kell idő míg helyre jövök,de gondolom így most lehet rosszat tettem,mert annyira elhatároztuk a babát,hogy nem is gondolkodtam,hogy végig kellene szednem,és nem is tudtam,hogy végig kell szedni.

Most már mindegy.

Most azt lenne jó tudni,hogy mikor fog megjönni először rendesen,bár még így is megvan az esély a babára ,hiszen nem vagyok védett...attól még,hogy nem jött meg,bármi lehet,nem?

Úgyis el akarok menni orvoshoz,hogy vizsgáljon ki,mert babát szeretnék.

Tudom nem tesz csodát velem,de legalább beszámolok neki,hogy mi történt.

Te/Ti hogy vagytok? :)

2013. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 A kérdező kommentje:
Tényleg az lesz a legjobb,ha orvoshoz mész ő majd elmond mindent és remélhetőleg mihamarabb lesz baba :) Én megvagyok köszi.Úgy ahogy.Reggel hányingerrel kelek(most is küzdök a vukkal :S ) este azzal fekszem.Éjjel nem tudok aludni,állandóan olyan vagyok mint a mosott kaki.Semmihez semmi kedvem,a türelmem a béka feneke alatt :( Remélem javul a helyzet hamarosan.Jövöhét pénteken megyek dokihoz,meg ultrahangra.Kitartás mindenkinek és várom a fejleményeket! :)
2013. máj. 1. 06:14
 85/89 A kérdező kommentje:
Egyébként mi ma vagyunk 7hetesek éppen :)
2013. máj. 1. 06:16
 86/89 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Uh szerint 7hetes 4naposak vagyunk.Az én számításaim szerint 8hetes 2napos.Na mindegy.A lényeg,hogy minden rendben volt ma az uh-on 12mm-es a drágám és csodásan pulzált a kis szíve! :) Többiek ti hogy vagytok?Kivel mi van?
2013. máj. 10. 21:24
 87/89 anonim ***** válasza:
Szia.Gratulálok,hogy vagy Kérdező?Nincsenek rosszulleteid?Nekem 1hete volt laparoszkopias petevezeték atfujatas.De nem találtak semmit.Minden rendben van nálam.Már alig várom hogy lehessen ismét próbálkozni.Ma megyek varratszedesre es megkérdem mikortól lehet mert ma van peteeresem ha minden igaz.28nő
2013. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
Jaj most olvasom hogy kaki a helyzet.Kitartás gondolj arra hogy mennyire megéri a rosszullét :) én mit nem adnék érte,hogy babas legyek.28nő
2013. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ki hogy van,mi van veletek? Nálam most feje tetejére állt minden.Az utolsó mensi időpontja és az uh eredmények nagyon nem stimmelnek nem bírják belőni hány hetes vagyok pontosan.uh szerint legalább két héttel kevesebb :S ezért most május 28.-án ellenőrző uh-ra kell mennem hogy végre kiderüljön mi a szitu.A mensi alapján december 20 lenne a szülés időpontja,aztán változott 23.-ra,.most már 30.-nál járunk.hát nagyon kiváncsi vagyok.napi 2*1 folsavat kell szednem.napi szinten küzdök a rókával,a melleim olyanok mintha a helyükön két óriás követ cipelnék!!Írjatok kérlek,mizujs veletek
2013. máj. 18. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!