Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónapja volt egy ab-om.3hete...

2hónapja volt egy ab-om.3hete folyamatosan együtt vagyunk,de csak hétvégén tudunk. Nem ment el bennem.A mensim megvolt kéthete,ami két napig,a harmadik nap csak barnáztam.Lehet megint terhes vagyok?

Figyelt kérdés
De ma fáj a petefészkem,és akkor fájt igy amikor terhes voltam.Lehet valami köze hozzá?
2008. nov. 11. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

attól, hogy nem ment el benned, még lehetsz terhes. előváladék, tudod. cirka 10000-szer volt itt leírva.

ha nem akarsz gyereket és millió abortuszt, védekezz.

2008. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezért nem szeretek itt kérdést feltenni,mert ahelyett hogy csak a lebaszást,lepontozást kapom,és a kioktatást,a választ meg sehol nem irják le.Mindegy:( remélem lesz olyan valaki aki,számomra hasznosat is fog irni....
2008. nov. 11. 16:09
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Pedig igaza van az első válaszolónak! Tudod, rengeteg olyan pár van, akik évekig küzdenek, orvosokhoz járnak, egy csomó pénzt rááldoznak, hogy gyerekük lehessen, míg "egyesek" abortuszra járnak. S a másik dolog: 2hónapja volt abortuszod, és mégsem védekezel? Hát gratulálok! Ezek után mit vársz, mit mondjunk? Őszintén remélem, hogy nem vagy terhes, mert ha igen, borzasztóan sajnálom a kis életkezdeményt...
2008. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
azt se tudjátok mi miatt volt az abortuszom.Mi tudtok ti másokról.Csak ahhoz értetk hogy minél durvábban,lepontozzátok a kérdezőt!!!!!!!!Hidd el nem hobbym az abortusz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De mit magyarázkodok én...
2008. nov. 11. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Először is ha úgy teszed fel a kérdést, hogy nem egyértelmű, akkor csakis ilyen válaszokra számíthatsz.

Úgy hangzik a kérdésed, hogy volt egy abortuszod amivel elvetetted a nemkívánt babát, és most megint felelőtlenül hancúroztok. Valami fogamzásgátló módszer nem ártana, ha nem akarsz babát. Viszont attólfüggetlenül, hogy így kérdeztél természetesen más is lehet a helyzet és nem bírálhatjuk felül hogy miért volt ab-od.

Amúgy ne vedd magadra, mert minden a párodra is vonatkozik.

Az előváladék valóban elég egy teherbeeséshez.

A tünetek alapján lehet több dolog is: Vagy terhes vagy, ezt egy teszt esetleg már kimutatná, vagy valami hormonális probléma jelentkezett, mert ez gyakori tünet a vetélés és abortusz után.

Érdemes kivárni a következő mensit, addig talán tesztelhetnél, de szerintem inkább felborult kicsit a hormonrendszered az abortusz miatt, elvileg még anyatejed is jelentkezhetett volna.

Szerintem elsősorban nyugodj meg, légy türelme és védekezzetek is valami módon, mégha babát is szeretnétek, ezek a tünetek jelzik, hogy a szervezeted, nem biztos, hogy kihordana egy egészséges terhességet.

Ha nagyon szúr, vagy begörcsölsz, akkor pedig irány vissza a doki, vagy az ügyelet, mert ha nem tisztulás miatt van, akkor lehet nagyobb problémád is.

2008. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2008. nov. 11. 17:14
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Nézd meg a Néma sikolyt...google-be vannak képek is....ezekkel oktatnám a tiniket is....Abortusz után nem védekezni,talán nem leszek terhes naaagy kérdőjelekkel...Nem akarlak bántani,félre ne értsd,de ha nem akartok még babát akkor miért nem védekeztek? Tényleg nem bántásnak írom,csak kérdezem,és kívánom hogy ne baba legyen most a dologban ami miatt barnázol!

.

2008. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

szia.Már megnéztem a néma sikolyt...

Hogy miért nem védekezünk? nem tudom.A párom szerint igy nem leszek terhes ha nem megy el bennem.Ezt nem ő mondta,cak én gondolom igy....a gumit nem szeretjük (ezért le lehet pontozni)de most hétvégén jön haza,és megkérdezem tőle,ogy tudja e hogy előváladékból is lehet valami.

2008. nov. 11. 18:28
 9/16 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek írom: Szerintem vagy a hormonháztartásod borult fel, ahogy azt előttem is írták, vagy babás vagy. Nekem is volt sajnos ilyen műtétem üres petezsák miatt, de nekem a dokim azt mondta, hogy mindennek úgy kell visszaállni, ahogy előtte is volt. A barnázás és a szokásostól eltérő mensi utalhat terhességre.

Egyébként nem kell így felháborodni. Az hogy szerintetek nem leszel terhes ha a párod nem megy el benned, de nem védekeztek, már ne haragudj, de tisztában vagy egyáltalán azzal, hogy működik a férfi és a női test? Borzasztó nagy butaságot írtál. Olvass egy kicsit utánna a dolgoknak, tájékozódj és nem lesznek ilyen problémáid!

2008. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én irtam butaságot? igen tudom hogy hogy előváladéktól is mi lehet.De én arra lennék kiváncsi hogy ab után ilyen hamar lehet e terhesség.Inkább ne is irjatok....
2008. nov. 11. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!