Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz helyett, nagyon kevés...

Menzesz helyett, nagyon kevés barnázásom volt. Tesztem ma negatív. Még van remény?

Figyelt kérdés
Igaz, este csináltam meg, mert már nem bírtam megállni....legutolsó havim Február 26.-án volt. Sose késett még, rendszerint 29. napra megjön. Március 12.-é voltunk együtt. Az még úgy stimmelne is, na de szurkál, mintha megjönne, és ma is barnáztam picit megint... olyan jó volna :( Vélemény? Teszteljek hétfőn még?
2013. ápr. 5. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Máskor nem voltatok együtt? Mert ha akkor esetleg egynéhány nappal utána teherbe estél volna, már bőven kimutatná a teszt. Lehet, hogy a barnázás azt jelzi, hogy meg fog jönni. :/
2013. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :) sebaj majd következő hónapban sikerül. Voltunk máskor is, csak akkor volt az ovum és akkor is voltunk.2 naponta dolgozunk az ügyön, de nem jön össze valamiért. Hát nagy kár mindenesetre.
2013. ápr. 5. 23:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg is jött, igazad volt, nem erős, sőt elég kevés, de megvan, úgyhogy már nem is kell tesztelnem. Lehet azért késett, mert fel voltam fázva. Nagy kár. Na, de új hónapra fel :) . Köszi tényleg.
2013. ápr. 6. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!