Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok így is közös...

Vállalnátok így is közös babát? Van valaki hasonló helyzetbe? Szeretem a páromat és a gyerekeimet is, őrlődöm közöttük. Részletek lent!

Figyelt kérdés
Van két kamasz gyerekem,elmúltam 35.éves,van egy 1,éves párkapcsolatom,a párom 34.éves múlt.A probléma az hogy a párom és a fiam ki nem állhatják egymást,állandó köztük a feszültség,a konfliktus.
2013. ápr. 6. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Probaljatok rendezni a konfliktusokat, hatha sikerul. Drukkolok, hogy rendezodjenek a dolgok otthon. Kitartast :)
2013. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekem érdekeit venném elsősorban figyelembe, tehát a kamasz gyerekeimét is, és a születendő babáét is, mert egyikőjüknek sem jó feszült, nehézségekkel teli családi légkörben élni!

Úgyhogy ki kellene nyomozni a feszültség pontos okát, és keresni valami megoldást.

A babavárás is csak akkor lehet igazán boldog, ha a fiad és a párod nem ölik egymást.

Én elrendezném a problémákat, és csak utána vágnék bele a babavállalásba. Bár biztos aggódsz a korod miatt is, viszont nem leszel 1-2 év múlva sem öreg, őt lehet pár hónap és megbékél egymással a fiad és a párod. Én kivárnám.

2013. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
őt=sőt :)
2013. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a 2. válaszoló minden szavával!
2013. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Az 1.ével is, csak a 2. jó részletes volt! :)
2013. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Én nem vállalnék gyereket már 35 évesen,még 3.at sem,de a te dolgod.Előbb üljetek le beszélni, csak fontosabb a fiad,mint a párod,ha most terhes lennél azt hinné a fiad helyettesíteni akarod,előbb old meg a problémát és beszélj a gyerekeiddel is erről.
2013. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is két féltestvér mellé születtem anyu 2. házasságából. 40 fölött voltak mindketten anyám is apám is, és két nagy testvér. A korral sztem ne törődj, nekem ebből soha semmi hátrányom sem volt, sőt! :) De a feszültséget előtte mindenképp meg kell oldani, mert ha nem, akkor inkább ne vállaljatok :( 34 éves férfi könnyen lelép, ha valami nem úgy van ahogy ő elképzeli.
2013. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a már meglévő gyerekekkel kellene előbb nyugodt, harmonikus kapcsolatot kialakítani. Ha nem megy - aminek sajna megvan a veszélye, mert a kamaszok időnként a saját szüleikkel is nehezen találnak hangot, nemhogy egy "pótapával" - én nem terhelnék egy viszonylag rövid, és feszültségekkel tele kapcsolatot egy újabb gyerekkel. Szinte biztos, hogy nem oldaná, hanem növelné a konfliktusok mértékét, és mélységét. Az már mellékes kérdés ebben az esetben, hogy én "kapcsolatra", vagyis házasságon kívül nem szülnék 3. gyereket.
2013. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én nem tenném. Ebben a korban amúgy is elég sérülékenyek a gyerekek és főleg úgy, hogy rossz a kapcsolata az egyiknek a nevelőapjával, elég rossz hatással lehet rá is és rád is a terhesség alatt és után.
2013. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!