Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges olyan hogy valaki...

Lehetséges olyan hogy valaki hónapokon keresztül próbálkozik eredmény nélkül és egyszer csak össze jön? Arra gondolok hogy semilyen bogyó nélkül vagy orvosi segitség nélkül.

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Miért ne lehetne? Egyébként is ha jól tudom egy év sikertelen próbálkozás után kezdenek el kivizsgálásokat végezni a pároknál.
2008. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Van egy ismerősöm,akik 5 éven keresztűl folyamatosan próbálkoztak és nem lett semmi. Aztán úgy voltak vele,hogy már nem is kell gyerek,mert 35 évesek voltak.

Inkább a munkájukra öszpontosítottak.

Fél év után mondta a doki,hogy hamarosan babájuk születik.

2008. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is 5 evet probalkoztam, uj partnerem van es egybol teherbe estem.
2008. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekünk 3.5év után jött össze természetes módon.Üdv 36 hetes kismama
2008. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,mos új erőre kaptam:)
2008. jún. 12. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is belemondták többen a szemembe, hogy soha nem lehet babám.. s most 32. hétben járok. Pszichés alapon is működik. Legfontosabb, hogy bizzál benne, hogy sikerülni fog, s higgyél is benne. kezeld tényként. Sok sikert, és sosem szabad feladni.. 5 év sikertelen orvosi beavatkozás után, magamtól teherbe estem.. :-)
2008. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!