Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon elvagyok kesedve!...

Nagyon elvagyok kesedve! Februártól kezdtük el a babaprojektet de sajnos 2. -ra se sikerült! Honnan tudom mikor van peteérésem?! Létezik, hogy vki nem érzi?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elég korai elkeseredni :) Élvezd a szeretkezést és semmi másra ne gondolj. Minél jobban számolsz annál jobban el fogsz keseredni annál jobban görcsölsz a következőnél. Élvezzétek egymást! ennyi a dolgotok:) És gyors beköszönt a gólya..már láttam párat ne aggódj:)
2013. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Igaza van az elsőnek!

Igen, van olyan hogy valaki nem érzi.

2013. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne légy elkeseredve! Igen van olyan, hogy valaki nem érzi a peteérést. Én még a helyedben nem is foglalkoznék vele 2-3 hónapig, csak annyira figyelnék, hogy kb ciklus 12. napjától 2 naponta legyen szex.
2013. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik. Az elején én sem tudtam mit kell figyelni, aztán 2-3 év alatt rájön az ember. 2 hónap után még ne keseredj el, hidd el sokan sokkal többet várnak babára, mint 2 hónap és le is fognak szólni, hogy 2 hónap miatt szomorkodsz.

Ha a peteérésed dátumát szeretnéd tudni, akkor használj ovulációs tesztet, vagy hőmérőzéssel ellenőrizd magad. (Az első biztosabb és egyszerűbb, neten elég olcsón lehet megbízható teszteket venni.) Ha pedig nincs peteérésed, akkor tudod mi a baj és orvoshoz fordulhatsz.

Mielőbbi babásodást! :) Egy szintén babára váró;)

2013. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne kereserj el , ne nézd a peteéréseket , hanem élvezd a szexet a pároddal. Mi szeptemeberben kezdtük el a babaprojektet és december 24 én tudtam meg hogy terhes vagyok igazi karácsonyi ajándék volt, pedig már én is kezdtem feladni második babócám , első babónál 1 hónapban sikerült . szóval fel a fejjel. Sok sikert :)
2013. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2009 február óta,úgyhogy no para!!! Adj magatoknak egy kis időt! Legalább pár hónapot! Kívánom,h mihamarabb sikerüljön! :)
2013. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kis vidámság nehogy el légy keseredve :) Mi 7évet vártunk a picire. Pedig nem is foglalkoztam azzal hogy mikor volt peteérésem. Úgy voltunk vele hogy ha jönni akar akkor úgy is jön. Hát tavaly júliusban akart jönni:) Most meg már alig tudjuk kivárni ezt a pár napot ami vissza van még. :) 39+4hkm
2013. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 2,5 évig vártam rá, sikerült, de sajnos elment.

2 hónap után még nagyon korai ezen idegeskedni.

Szerintem is használj ovu tesztet, vaterán olcsón hozzá lehet jutni. Rengeteg kérdés van itt ennek a használatáról és hogy mikor érdemes együtt lenni, hogy a babaprojekt sikeres legyen.

2013. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!