Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron krémet használt...

Progeszteron krémet használt már valaki?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
EGy jó barátnőm próbálta a krémet. Volt mindig egy kis barnázása menzesz előtt, ezért kezdte el használni. Nem tudom, hogy ennek köszönhetően vagy sem, de beköszöntött náluk a gólya két hónapon belül. Előtte fél évig nem.
2013. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)) Ez nagyon jó hír :) sokan mondják,hogy jó.Holnap mindenképpen meg is veszem és reménykedem,hogy sikerül.Köszönöm a válaszod:)
2013. ápr. 7. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert hozzá:)
2013. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. ápr. 8. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Végül vettél krémet? Ha igen, megírnád hogy milyent, hol és mennyiért?

Köszönöm! :)

2013. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igent vettem és már másnap éreztem a hatását,komolyan jó kis dolog :))) remélem meg is jön már lassan.

Elmentem egy Bio boltba és ott mondtam,hogy progeszteron krémet keresek.Azonnal adta is a Womens cream-et és egy 4 oldalas írást,hogy olvassam el mikre jó és hogyan kell használni,nagyon rendes volt.Ő is mesélte használta és azóta rendbe jött. :)) Mint kiderült a fodrászom is 2 hónapig kezelte magát ezzel és azóta 2 szép fia van :)))

Te is szeretnél venni??(9600Ft :(( de 3havi adag van benne)

szió

2013. ápr. 13. 07:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, a Womens creamet tanácsoltam volna én is, a brátnőmnek is az hozta meg a babaáldást.

Sok sikert kívánok.

2013. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 15. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:
mindegy h melyik bio boltba mesz? Tudnal ajanlani egyet Bp-en? Nekem alacsony a progi szintem, a 12ik napon 0.8 erteket mutatott. 1nel kevesebbi ertek alacsonynak szamit. A doki azt mondta ettol meg eshetek teherbe, nem igazan sikerul...
2013. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én Debreceni vagyok és bioboltba vettem.Azt tudom hogy az a lényeg hogy a 21.napon mennyi a progeszteronod???Szerintem a 12.napon is már magasabbnak kell lennie.Nekem így hogy kenem a 3.napon volt 1,6.
2013. ápr. 30. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!