Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatja már a teszt a 3....

Kimutatja már a teszt a 3. hónapban napközben is a terhességet?

Figyelt kérdés

Csináltam egy tesztett 2 napja, mert émelyegtem párszor napokig... Januárban történt az eset azzóta megjött rendesen és nagyon nem sok változást vettem észre magamon... Most a teszt negatív lett, kb 3 óra felé csináltam....Attól lehetek még terhes?


ui: csak értelmes választ



2013. ápr. 7. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
"Kimutatja már a teszt a 3. hónapban napközben is a terhességet?" Erre a kérdésre, hogy szeretnél értelmes választ? Persze, hogy kimutatná, de te nem vagy terhes, ha jól értelmezem januárban voltál együtt valakivel, azóta rendesen menstruálsz. A teszt negatív, tehát nem vagy terhes. Milyen harmadik hónapról írsz?
2013. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes. kimutatta volna napközben, sőt késő este is. Azért lett negatív, mert egyáltalán nem vagy állapotos.
2013. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosan kimutatja a teszt. Már a megtermékenyülés után legkésőbb a 25. napon kimutatja.
2013. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

miért gondolod, hogy terhes vagy, ha amúgy semmi okod rá?

egyébként nekem az együttlét után 10 nappal kimutatta, este. most 3 hónapos vagyok, szerintem ha rátüsszögnék, bepirosodna:D

nem vagy terhes, nyugi.

2013. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ööö én úgy tudom, hogy egy bizonyos idő után nem mutatja ki a túl magas hcg szint miatt. de ettől függetlenül biztos, hogy nem vagy terhes...
2013. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!

az első kommentelőnek annyit, hogy Gondolkozz é stájössz milyen harmapik hónap.... -.- :D De azért neki is köszi

2013. ápr. 12. 16:38
 8/10 A kérdező kommentje:
ÉS mégy egy kérdés... Most a 4. menstruációm késik.. lehet ez a stresztől is? VAgy aggódjak?
2013. ápr. 18. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
te rögeszmés vagy!
2013. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj. volt már olyan csoda h valaki menstruált terhesen. a teszt 3 hónap után már lehet h n em mutatja ki. menj el dolihoz, az tutira megmondja neked, és vége lesz a bizonytalanságoknak.
2013. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!