Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ilyenkor a tennivalo?...

Mi ilyenkor a tennivalo? Reszletesebben lent.

Figyelt kérdés
terhessegi teszt pozitiv. Harom hete majd megjon erzes gorcsokkel. Majd barna folyasom lett. elmentem dokihoz aki mondta ne aggodjak, csak pihenjek. elkuldtek UH-ra ott lattak vmit de korai meg a terhesseg igy valszeg meg csak a petezsakot lattak. azota elkezdtem verezgetni egy kicsit. Ilyenkor mi a teendo? megvan meg a baba? vagy elment? nagyon felek, h elment.
2009. szept. 22. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm járt ilyen cipőben. Neki feküdnie kellett és kapott valami "gyógyszert", ami segíti a terhesség megtartását. Én a helyedben felhívnám a dokit, hogy már nem barnázol, hanem vérezgetsz és mi a teendő.
2009. szept. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedben amint lehet visszamennék a dokihoz, és kérnék magzatmegtartót!!!Vagy bármi tanácsot amit ő tud mondani.

Esetleg addig ha gondolod ihatnál palástfű teát, itt az oldalon sokat olvastam, hogy a trimeszter első felében nagyon ajánlatos!!!


De ami a legfontosabb, hogy amennyit csak tudsz pihenj, és ne idegeskedj!

2009. szept. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.nekem 3 gyerköm van és mindegyiknél véreztem az elsö 3 honapba és semmi baj nem történt.pihenj sokat.a középsö fiammal a 16 héten is véreztem elég erösen mégis megmaradt és egészséges nagyfiu lett azota:)

pozitivan gondolkodj és ne stresszelj

2009. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AZONNAL DOKI!!!!! MOST!!!!

Ez kezdődő vetélés!!!!

2009. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!