Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a lombikbébi program...

Mi az a lombikbébi program részletesebben? és az sok pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
nekem a hormonszintjeimet megviszgálták,az jó.bevittem a párom spermáját,de este készült,azt mondták h az nem jó.mivel 1-2 órával elötte kell.igy 1-2 % mozgó sejtet látott.azt mondták h nem valószinü h nagyon fog változni a száma,de vigyem be mégegyszer 2 hét mulva azért.szóval lehet h a párommal van probléma.és azt mondták h akkor a lombikbébi programot ajánlja.nem tudom hogy müködik ez.
2009. dec. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hormonokkal stimulálják a petefészkedet, hogy egyszerre egynél több pete érjen meg. Aztán egy kis műtéttel kiveszik a petéket, majd összehozzák a párod spermájával. Ha megtermékenyültek, akkor ezekből 2-3 darabot beültetnek a méhedbe, és várják, hogy megtapadjon. A többit lefagyasztják, hogy ha elsőre nem sikerül, akkor lehessen még próbálkozni tovább.


Röviden ennyi.


Igen, sok pénzbe kerül. Sajnos. A beavatkozás ingyenes, de a gyógyszereket nektek kell kifizetnetek, és az akár százezer fölött is lehet egy-egy próbálkozásnál. Pontosabbat nem tudok, mert szerencsére még nem volt rá szükségünk.

2009. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy hallotam hogy már vannak alapítványok is akik segítenek és támogatnak a gyógyszerek terén.

[link]

De itt is utána nézhetsz.

2009. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ne keseredj el,sztem fog változni a száma.én is igy jártam.először az estit vittem be,ugyanugy 1-2%-ot látott,amikor a reggelit vittem be,akkor jó volt.
2010. júl. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!