Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ahhoz, hogy valaki teherbe...

Ahhoz, hogy valaki teherbe essen, ahhoz fel kell nyúlni igaz? Lent részletesebben

Figyelt kérdés

Mármint, úgy értem, hogy elmegy a fiú, olyan lesz egy picit a keze, és attól, hogy véletlenül hozzáér a lány hüvelynyílásához a kezével, de nem nyúl fel, meg semmi, akkor nincs esély a terhességre?


Légy szíves normális válaszokat írjatok. Érdeklődöm csak.


2011. aug. 10. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aggodj ennyire a terhesség nem olyan könnyű dolog.Bár én 2 szer lettem elsőre terhes,de ilyentől szinte biztos ,hogy nem lesz baj.
2011. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az az érdekes amúgy, most ha általánosságban beszélünk, hogy azok a nők akik nagyon akarnak gyereket, nem esnek teherbe csak nagyon nehezen, de ha egy tininek balesete lesz, akkor tuti hogy teherbe esik.

Na de ez csak egy kis kitérő volt.

2011. aug. 10. 09:08
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez körülbelül 1 hete történt. De a keze a fiúnak, nem úgy volt olyan, hogy ragacsos, hanem csak zsepivel törölte le.

Másfél-2 hét múlva meg kell jönnie, és én előtte szoktam szenvedni rendesen. Pont akkor volt a peteérésem, és 2 napja körülbelül néha már fájdogál lent, néha a vesém, és érzékeny a mellem is. Akkor ez a mikulás előszele nem?

2011. aug. 10. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy teherbe ess,a fiúnak benned kell elmennie.Vagyis ha nem a hüvelyedbe kerül a sperma akkor nem lehetsz terhes.De abban igazad van aki nagyon szeretne annak nem akar össze jönni,egy tini meg elsőre teherbe esik.Mi is nagyon szerettük volna és 9 hónap után jött össze a kislányunk.
2011. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozzaszolok en is, en is beletartozok azok koze, megpedig: elso babamat nagyon vartam, 4 ev probalkozas utan jott ossze, masodik babat nem terveztem eggyaltalan es ugy jott ossze hogy mensim utolso napjan voltam eggyutt es belem sem elvezett a parom.
2011. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de akkor hogy lettél terhes?:O
2011. aug. 10. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Elovaladekbol, na meg az 1 szazaleknyi esely hogy nekem pont akkor volt peteeresem, 3 honaposan vettem eszre hogy babat varok, azt hittem cisztam van megint hogy nem jon meg es surgosegin derult ki hogy baba az. Tesztet azert nem csinaltam mert 30 eves buta fejjel azt hittem nem lehetek igy terhes. De most itt pihen mellettem ma 2 honapos edes kisbabam.
2011. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaa huh, megijedtem, mert azt hittem, hogy Neked is valami ilyesmi volt, mint nekem.
2011. aug. 10. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
A spermiumok a levegőn elpusztulnak. Eshetsz teherbe így is, de nagyon nagyon kevés az esélye.
2011. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szegények
2011. aug. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!