Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan 1,5 éve próbálkozunk....

Lassan 1,5 éve próbálkozunk. Párom most volt andrológián. Sajnos nem túl jók az eredmények. Spermaszám 10 millió. Vérvétel is volt. Magas az fsh szint. Esélyein?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 08:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lassan 3 éve próbálkozunk. Az én párom is volt andrológián nála minden rendben volt, ezért az alacsony spermaszámmal kapcsolatban nem tudok mit írni. Viszont nekem is magas volt az fsh (tüszőserkentő hormon) szintem és elkeseredésemben a SOTE-ra mentem, ahol egy nagyon kedves endokrinológus doktornő megkezdte a kivizsgálásokat. Kétfázisú vérvétel, UH, stb. A doktornő azt mondta, hogy előfordul, hogy az fsh szint valamiért magasabb egy adott hónapban. Ahhoz, hogy biztosak legyünk benne 3 egymást követő hónapban kell hormonszintet nézni. Megnyugtatott, hogy mindenképp van remény. Szedek E vitamint és folsavat is. Nem tudom, hogy neked mióta nézik és, hogy az orvosod mondott e már valamit, de én úgy tudom, hogy van gyógyszeres kezelés mindkettőtök problémájára. Még annyit tudok mondani, hogy a páromnak c vitamint javasolt az andrológus és sok helyen hallottam már, hogy az e vitamin is segít. Sok sikert és kitartást kívánok Nektek!
2009. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi, hogy válaszoltál. nem voltam egyértelmű. nem nekem, hanem a páromnak magas az fsh szintje. sok sikert neked is.
2009. szept. 22. 09:33
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok :)

Az orvos nem mondott semmit, hogy ilyenkor mi a teendő?

2009. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
még el kell mennie urológiára is, mert kicsik a heréi. utána, minden eredmény ismeretében mondd majd valamit.
2009. szept. 22. 12:38
 5/19 anonim ***** válasza:
értem! DRUKKOLOK!!
2009. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi a drukkolást! jövő hét szerdán megyünk urológushoz. végre. izgulunk!
2009. szept. 30. 12:15
 7/19 A kérdező kommentje:
megvolt az urológiai vizsgálat. szerencsére nincs nagy baj. felírt egy FER14 nevű táplálékkiegészítőt, amit a páromnak kell szedni. reméljük ezzel sikerül. ha nem, akkor a doki előírja az inszemet. drukkoljatok légyszi.
2009. okt. 12. 14:21
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan anyuka vagyok, akinek azonnal összejött a baba, de mégis szívemen viselem azok a nők sorsát, akiknek nem jött még össze a babó, mert én is hét évet vártam egyáltalán arra, hogy egyáltalán próbálkozhassunk a férjemmel, mert a krónikus betegségem miatt gyógyszereztek 5 évig, és 2 évet kellett várni, hogy egyáltalán el kezdjünk élesben babaával próbálkozni.szerencsések voltunk, mert azonnal terhes lettem, de nem vagyok elszállva magamtól mint egyesek akiknek azonnal összejön és lenézik azokat akik megszenvednek egy vagy több kisbabáért.SZóval arra akarok kilukadni, hogy így ismeretlenül nagyon szurkokol nektek, és minden olyan párnak, akik babát szeretnének, és sokat kell szenvedniük, hogy legyen! Fel a fejjel!!! Vanb egy kétéves kisfiam, és még szeretnénk egy tesót, remélem a második is összejön, mert már 36 vagyok.Sok kitartást, és sok babát kívánok nektek!:)))
2009. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok elnézést azt akartam írni, hogy még 2 évet kellett várni a gyógyulás után, hogy kitisztujon a szervezetemből a sok injekció meg gyógyszer.Szóval nehéz hét év volt, de megérte, mert a másik szobában ott alszik édesen a gyermekem.:)
2009. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az együttérzésedet, és gratulálok nektek. én már 42 éves vagyok, van egy nagy lányom. párom jóval fiatalabb. azt hittük velem van a gond, de nem. remélem a következő babátokra nem kell olyan sokat várnotok. :-)
2009. okt. 12. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!